Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
10 stycznia 2017

Weź udział w jastrzębskiej licytacji WOŚP

Weź udział w jastrzębskiej licytacji WOŚP
fot. jastrzębski sztab WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę, 15 stycznia. Już dzisiaj możecie wziąć udział w licytacji, którą organizuje jastrzębski sztab WOŚP. Uzyskane w ten sposób środki zostaną przekazane na Fundację Jurka Owsiaka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do udziału w tej pięknej akcji, z której dochód zostanie przeznaczony na pediatrię oraz godną opiekę seniorów. Także licytowanie gadżetów jest dobrym sposobem na wsparcie WOŚP. Mamy coraz więcej przedmiotów, które pochodzą od darczyńców. Sukcesywnie wprowadzamy je do aukcji. Można wylicytować naprawdę fajne rzeczy - mówi Jarosław Potępa, szef jastrzębskiej WOŚP.

Na licytację wystawiono ciekawe przedmioty, ale nie tylko. Można, na przykład wylicytować jeden dzień bycia Prezydentem Miasta Jastrzębie-Zdrój, sesję fotograficzną, imprezę żeglarską oraz gadżety miejskie i pochodzące ze sztabu głównego WOŚP.

Licytacja trwa do 15 stycznia, dokładnie do godz. 24.00. Jastrzębianie do dzieła! Licytujmy!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mieszkaniec12.01.2017 9:39

nie licytujcie i przestańcie pieprzyć aż śmierdzi pisem

Dla tych którzy nie rozumieją10.01.2017 20:42

To nie jest licytacja wartościowych rzeczy poprzedzona prawidłową oceną wartości licytowanych fantów. To zabawa. Papierowy kubek o wartości kilku groszy oraz inne rzeczy to tylko symbol. Żeby było co licytować na WOŚP. Kiedyś w Trójce jeden z redaktorów zaproponował licytacje "nic". Czy prawdziwe nic. I to nic osiągnęło sporą cenę. Nie wydziwiajcie, więc i jak chcecie to licytujcie. Bo warto!

Marcin 10.01.2017 16:32

Ta aukcja to jakaś kpina. Kubki z logiem miasta - śmiech na sali!

zdrój 10.01.2017 9:46

Co roku CORIA ,już są nudni