Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
13 stycznia 2017

Słupek wbił mu się w samochód

Słupek wbił mu się w samochód
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Słupek, który wbił się w samochód pijanego kierowcy uniemożliwił mu dalszą jazdę. 68-letni mężczyzna stracił już prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

W środę wieczorem Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju została powiadomiona, że kierowca toyoty może znajdować się pod wpływem alkoholu.

- Z relacji kobiety, która wybrała numer alarmowy wynikało, że mężczyzna, chcąc wyjechać z przyblokowego parkingu, uderzył w metalowy słupek, który utknął w nadkolu samochodu, uniemożliwiając wyjazd. Gdy na miejscu pojawili się mundurowi, 68-latek wciąż siedział za kierownicą terenowej toyoty, próbując odjechać. Jastrzębianin miał w organizmie ponad 2 promile. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość14.01.2017 9:00

Nie on najechał tylko słupek się wbił -ukarać słupek .

Piotr13.01.2017 16:42

Odstrzelić mu jaja! To jest bandyta

ja113.01.2017 13:56

Aż strach się bać słupki atakują.

Menel sklepowy13.01.2017 7:20

Staro głupio ciula...