Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
13 stycznia 2017

Niszczył samochody i kradł w nocy

Niszczył samochody i kradł w  nocy
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, którego sposobem na uzyskanie zarobków była kradzież katalizatorów samochodowych. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu. 

Złodziej od października ubiegłego roku kradł katalizatory. Straty, na jakie naraził właścicieli samochodów oszacowano na kwotę ok. 20 tys. zł. Mieszkańcowi powiatu pszczyńskiego grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna działał głównie nocą, na niestrzeżonych, przeważnie przykopalnianych parkingach. Posługując się specjalnymi narzędziami, 32-latek odcinał warte kilka tysięcy złotych katalizatory. Skradziony łup sprzedawał najczęściej za pośrednictwem internetowych ogłoszeń. Straty oszacowano na ponad 20 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do popełnienia wszystkich zarzucanych mu czynów, tłumacząc się trudną sytuacją finansową. 32-latek znany jest jastrzębskim stróżom prawa, gdyż był już w przeszłości zatrzymywany za takie kradzieże -  informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
J.14.01.2017 16:56

Cyrk

Gość13.01.2017 13:20

Czy to ten sam człowiek co ostatnio też kradł katalizatory?