Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
13 stycznia 2017

Alarm przeciwpożarowy w banku

Alarm przeciwpożarowy w banku
fot. drogionline

W piątek, około godz. 15.00, w jednym z banków znajdującym się przy al. Piłsudskiego ogłoszono alarm przeciwpożarowy. Na miejsce natychmiast udały się cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. 

- W jednym z pomieszczeń w banku, a dokładnie pokoju socjalnym włączył się czujnik przeciwpożarowy, który zaalarmował straż pożarną. Po przybyciu na miejsce okazało się, że alarm był fałszywy. Nie było żadnego pożaru czy zagrożenia dla zdrowia i życia ludzkiego - powiedział oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Według zapewnień strażaków ani klientom banku, ani pracownikom nic się nie stało. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a13.01.2017 18:38

ciężko się zorientować o jaki bank chodzi...

józwa13.01.2017 16:52

To nie był żaden fałszywy alarm tylko pracownice banku spaliły się ze wstydu że naciągają ludzi biorących kredyty na lichwiarskie oprocentowania z czego bossowie banków pławią się w luksusach.

mobi13.01.2017 16:27

tymi wozami cieżko by mieli podjechac pod samo wejscie biorac pod uwage ten daremny parking