Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
13 stycznia 2017

Alarm przeciwpożarowy w banku

Alarm przeciwpożarowy w banku
fot. drogionline

W piątek, około godz. 15.00, w jednym z banków znajdującym się przy al. Piłsudskiego ogłoszono alarm przeciwpożarowy. Na miejsce natychmiast udały się cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. 

- W jednym z pomieszczeń w banku, a dokładnie pokoju socjalnym włączył się czujnik przeciwpożarowy, który zaalarmował straż pożarną. Po przybyciu na miejsce okazało się, że alarm był fałszywy. Nie było żadnego pożaru czy zagrożenia dla zdrowia i życia ludzkiego - powiedział oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Według zapewnień strażaków ani klientom banku, ani pracownikom nic się nie stało. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Spodziewany nalot wrogiego samolotu Spodziewany nalot wrogiego samolotu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
a13.01.2017 18:38

ciężko się zorientować o jaki bank chodzi...

józwa13.01.2017 16:52

To nie był żaden fałszywy alarm tylko pracownice banku spaliły się ze wstydu że naciągają ludzi biorących kredyty na lichwiarskie oprocentowania z czego bossowie banków pławią się w luksusach.

mobi13.01.2017 16:27

tymi wozami cieżko by mieli podjechac pod samo wejscie biorac pod uwage ten daremny parking