Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
14 stycznia 2017

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem

  • Kierowca stracił panowanie nad pojazdem
  • Kierowca stracił panowanie nad pojazdem
  • Kierowca stracił panowanie nad pojazdem
  • Kierowca stracił panowanie nad pojazdem
Więcej zdjęć:
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Warunki na drogach nie są najlepsze. Jezdnie śliskie, miejscami mogą być oblodzone.  Wszystko to sprzyja wypadkom drogowym. Niestety, już w sobotę rano służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia na ulicy Powstańców Śląskich. 

Komenda Miejska Policji otrzymała informację, że około godz. 6.00 na ulicy Powstańców Śląskich w sołectwie Szeroka doszło do wypadku. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Policja apeluje o wzmożoną ostrożność, zwłaszcza, że warunki drogowe są tragiczne. Kierowcy, którzy nie dostosują prędkości jazdy do sytuacji, jaka panuje na drodze muszą liczyć się z tym, że mogą doprowadzić do niebezpiecznego zdarzenia. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
pasażer14.01.2017 18:50

A tymczasem w równoległej rzeczywistości...Przewozy Regionalne podpisały wczoraj list intencyjny w sprawie współpracy z siedmioma przewoźnikami autobusowymi z różnych regionów kraju. Planowane jest zsynchronizowanie kursów pociągów i autobusów oraz wspólne, łączone bilety.

O sprawie pisze portal KurierKolejowy.eu. Podpisany list intencyjny ma być pierwszym krokiem do powstania wspólnego biletu kolejowo-autobusowego oraz do wspólnego zaangażowania przewoźników miejskich. Taki model działania transportu z powodzeniem funkcjonuje w wielu krajach Europy.

Partnerami przedsięwzięcia zostały spółki przewozowe podlegające (od stycznia 2017 r.) Ministerstwu Infrastruktury i Budownictwa, czyli: PKS Częstochowa, PKS w Lublińcu, PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim, PKS w Gnieźnie, PKS w Ostrowie Wielkopolskim, PKS ?Polonus? w Warszawie i Polbus-PKS we Wrocławiu. Współpraca Przewozów Regionalnych z PKS-ami ma dotyczyć m.in. koordynacji rozkładów jazdy i synchronizacji taryf oraz organizowania komunikacji zastępczej, np. w związku z tymczasowym zamknięciem linii kolejowych na czas remontów.

to_ja 14.01.2017 12:29

swd i wszystko jasne

Gość14.01.2017 11:45

Dziękuję policji za to że wectra po aleji jana pawła łapie coraz częściej ,proszę jeszcze częściej

Kierowca14.01.2017 10:22

Jak szybko jechał? O 6:00 rano większość jeździ szybko. Znacznie szybciej niż 50 km/godz. W normalny, letni poranek nikomu to nie przeszkadza. Ale w zimowy ranek to może być niepodziewanie niebezpieczne. Trzeba używać rozumu, czy to aż takie trudne?