Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 stycznia 2017

Jastrzębska orkiestra grała na całego!

Jastrzębska orkiestra grała na całego!Zobacz więcej zdjęć
fot. Robert Szymański

Na jastrzębskich ulicach w niedzielę pojawili się wolontariusze z puszkami. Także w naszym mieście zabiło czerwone serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Na placu przed kinem „Centrum” dzieci wraz z rodzicami i dziadkami ulepiły bałwany. Jednak nie były to byle jakie bałwany, bo oryginalne i kolorowe. Ruszyła garkuchnia obsługiwana przez Ochotniczą Straż Pożarną z Szerokiej, serwująca pyszną grochówkę i kiełbaski. Na pierwszym piętrze Galerii „Jastrzębie” odbywały się pierwsze licytacje. Pod młotek poszły pyszne wypieki uczniów Zespołu Szkół nr 2, znanych ze swojego kunsztu kulinarnego. Jastrzębski szpital rozstawił stoisko, na którym można było bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne.

Po południu, ok. 15 w Szkole Podstawowej nr 6, gdzie mieścił się sztab jastrzębskiego WOŚP przygotowano zajęcia taneczne - zumbę. O godz. 18, również na sportowo zbierano na WOŚP. Na basenie „Laguna” ruszył aerobik w wodzie, którego całkowity dochód przeznaczony został na cele charytatywne Orkiestry.

Na scenie przed kinem „Centrum” panowały mocne muzyczne rytmy. Specjalnie dla jastrzębian wystąpiły zespoły – Tomasz Karolak, Loka, Coria. Na koniec oczywiście rozbłysło światełko do nieba, które tym razem było efektownym pokazem ogni sztucznych. 

Internetowa aukcja jastrzębskiego sztabu WOŚP

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
mieszkaniec. K16.01.2017 23:40

Jeszcze jedno miro...chcesz zobaczyć cymbala?...popatrz w lustro...pokaże Ci się 100%ntowy

mieszkaniec. K16.01.2017 23:17

Miro.. To płać jeszcze abonament za posiadanie pralki, lodówki,itd...itp Komuna taka zła była...ale jeśli chodzi o schede po niej w postaci abonamentu to jest cacy !...tak?

mieszkanka16.01.2017 19:13

Nie wszyscy muszą popierać akcję Owsiaka, co nie znaczy że nie pomagają innym i to bez potrzeby udziału w szumnych imprezach, które kosztują mnóstwo pieniędzy. A jeszcze Owsiak powie, że winni są organizatorzy bo płacą! to niech ktoś spróbuje choćby do Jastrzębia sprowadzić za darmo BAJM! Pomagać powinno się z potrzeby serca, a nie dla poklasku żeby wszyscy widzieli i słyszeli jakim dobry samarytanin jestem.

miro16.01.2017 16:58

uczestnik...jesteś cymbał do potegi!!! przeciez to twoj wodz TUSKU ryczał przed wyborami w 2005 r. aby nie płacic abonamentu a jak dostał sie do koryta w 2007 to zaczał karac za niepłacenie i co roku podwyżka!!! i zauwaz ograniczony człeku że w tym roku niema podwyzki...bo niema POpapranców!!! ale ja i tak jestem za tym by płacili wszyscy z rachunkiem za prad!!! bo niema mieszkania bez tv...a jesli tego nie pojmujesz to abonament nie jest za ogladanie ale za posiadanie telewizora!!!

ktoś16.01.2017 15:16

Czytam komentarze i nie wierzę w to co czytam.To bez serduszka nie mają leczyć ludzi,co za bzdury piszecie.Nie każdy musi popierać Owsiaka.A tak moim skromnym zdaniem ,to krętacz i oszust.

nekkst16.01.2017 10:58

Ja nie daję na Owsiaka, co nie znaczy, ze nie pomagam potrzebującym. Po prostu nie ufam Owsiakowi, co za bardzo w politykę się miesza.

Prawdomowny16.01.2017 10:53

Całe szczęście już po wszystkim. Polacy uwielbiają być ruchani w przekonaniu o swojej racji i słuszności działania. Szkoda strzępić języka żeby tłumaczyć pewne kwestie, żyjcie sobie w tym swoim wyimaginowanym pięknym świecie wypełnionym szlachetnymi czynami i uczciwymi ludźmi.
Ktos napisał, ze to "Wasz pokaz siły" - powiedziałbym, ze jedynie głupoty i zaślepienia ale nie chce mi się nad tym polemizować..

Pokaż wszystkie opinie (18)