Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 stycznia 2017

Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów

  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
Więcej zdjęć:
fot. SP 12

Tradycyjnie, w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki odbył się Koncert Noworoczny "Dzieci-Dzieciom". Wykonawcami i odbiorcami były dzieci tej szkoły. Oprócz dobrej zabawy, koncert miał na celu zachęcić pozostałych uczniów do uprawiania muzyki w różnej formie, czy to przez śpiew, czy też grę na ulubionych instrumentach. 

W programie udział wzięli,  instrumentaliści:   Jakub Zając kl.4a - klarnet, Oliwier Siedlecki kl.4c - keyboard, Amelia Marzańska kl.4c - skrzypce, Wiktoria Mańka kl.6a - akordeon,  Anna Mosoń - flet poprzeczny;  solistki wokalne: Anna Janulek kl.5 „c” i Wiktoria Budny kl.3 „b”; duet: Dominika Filipek kl.5 „c” i Anna Janulek kl.5 „c” oraz Zespół Wokalny "Wiolinki", w składzie: Julia Noszczyk kl. 6 „c”, Jane Górecka kl.6 „c”, Anna Krysiak kl.6 „c”, Anna Cyrulik kl.6 „b”, Alan Jaśkiewicz kl.6 „b”, Dominika Filipek kl.5 „c”, Anna Janulek kl.5 „c”, Lidia Czerwińska kl.5 „c” i Julia Kwieć kl.5 „b”.

-  Młodzi artyści zaprezentowali się doskonale, a publiczność podziękowała wszystkim wykonawcom dużymi brawami. Dołączone do tekstu fotki pozwolą na dłużej zapamiętać to wspaniałe wydarzenie.   Koncert prowadził i improwizował na puzonie nauczyciel muzyki - Jakub Moroń. Scenariusz: Henryka i Jakub Moroń  - podkreślają organizatorzy koncertu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!