Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
23 stycznia 2017

Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów

  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
  • Dzieci wystąpiły w koncercie dla swoich kolegów
Więcej zdjęć:
fot. SP 12

Tradycyjnie, w Szkole Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki odbył się Koncert Noworoczny "Dzieci-Dzieciom". Wykonawcami i odbiorcami były dzieci tej szkoły. Oprócz dobrej zabawy, koncert miał na celu zachęcić pozostałych uczniów do uprawiania muzyki w różnej formie, czy to przez śpiew, czy też grę na ulubionych instrumentach. 

W programie udział wzięli,  instrumentaliści:   Jakub Zając kl.4a - klarnet, Oliwier Siedlecki kl.4c - keyboard, Amelia Marzańska kl.4c - skrzypce, Wiktoria Mańka kl.6a - akordeon,  Anna Mosoń - flet poprzeczny;  solistki wokalne: Anna Janulek kl.5 „c” i Wiktoria Budny kl.3 „b”; duet: Dominika Filipek kl.5 „c” i Anna Janulek kl.5 „c” oraz Zespół Wokalny "Wiolinki", w składzie: Julia Noszczyk kl. 6 „c”, Jane Górecka kl.6 „c”, Anna Krysiak kl.6 „c”, Anna Cyrulik kl.6 „b”, Alan Jaśkiewicz kl.6 „b”, Dominika Filipek kl.5 „c”, Anna Janulek kl.5 „c”, Lidia Czerwińska kl.5 „c” i Julia Kwieć kl.5 „b”.

-  Młodzi artyści zaprezentowali się doskonale, a publiczność podziękowała wszystkim wykonawcom dużymi brawami. Dołączone do tekstu fotki pozwolą na dłużej zapamiętać to wspaniałe wydarzenie.   Koncert prowadził i improwizował na puzonie nauczyciel muzyki - Jakub Moroń. Scenariusz: Henryka i Jakub Moroń  - podkreślają organizatorzy koncertu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej Jastrzębianka bezkonkurencyjna w piosence filmowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!