Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 stycznia 2017

Pożar samochodu zagrażał zabudowaniom

  • Pożar samochodu zagrażał zabudowaniom
  • Pożar samochodu zagrażał zabudowaniom
  • Pożar samochodu zagrażał zabudowaniom
  • Pożar samochodu zagrażał zabudowaniom
Więcej zdjęć:
fot. PSP Jastrzębie

Szybka interwencja strażaków zapobiegła pożarowi domu. Palące się tuż pod drzwiami garażu auto stanowiło niebezpieczeństwo nie tylko dla ludzi, ale również zabudowań. Pożar samochodu został szybko opanowany przez przybyłych na miejsce zdarzenia strażaków. 

- W sobotę ok. godzinie 14.OO dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu, który zaparkowany był przed domem znajdującym się w sołectwie Szeroka, na ulicy Malinowej. Pożar wywołało zwarcie w przewodach elektrycznych pojazdu. Zanim strażacy przybyli na miejsce zdarzenia ogień zdołała nadpalić drzwi garażu oraz rynny. Strażacy natychmiast ugasili pożar, jego straty oszacowano na ok. 30 tys. zł - poinformował bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.