Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
25 stycznia 2017

Pod nieobecność właścicieli woda zalała dom

Pod nieobecność właścicieli woda zalała dom
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Niskie temperatury mogą być przyczyną pęknięcia rur doprowadzających wodę, a to z kolei powoduje zalanie domów i straty. Właśnie z takim zdarzeniem mieli do czynienia właściciele jednego z budynków jednorodzinnych. 

- We wtorek ok. godziny 14:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o zalaniu wodę jednego z domów znajdujących się w sołectwie Bzie. Na miejsce wysłano zastęp strażacki. Po przybyciu okazało się, że uszkodzeniu uległ zawór doprowadzający wodę do budynku i została zalana piwnica. Zawór udało się uszczelnić, a woda została wypompowana - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
erwin25.01.2017 11:49

swoją chałpe to sobie może zalać, wypalić , wysadzić , i kogo to obchodzi.