Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
25 stycznia 2017

Zareagowali i uniknęli najgorszego

Zareagowali i uniknęli najgorszego

Czujnik wskazujący obecność tlenku węgla w łazience jednego z mieszkań zaalarmował lokatorów. Natychmiast powiadomiono Państwową Straż Pożarną, która potwierdziła obecność śmiertelnego gazu. 

- We wtorek ok. godz. 9.00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o obecności tlenku węgla w jednym z mieszkań przy ulicy Zielonej. Przybyły na miejsce zastęp dokonał pomiaru i potwierdził te podejrzenia. Obecność gazu w łazience była spowodowana tym, że fragment kabiny prysznicowej zasłaniał otwór wentylacyjny - mówił bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Według zapewnień strażaków nikomu nic się nie stało. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jest praca - na początek 3200 na rękę Jest praca - na początek 3200 na rękę

Potrzebna Straż Miejska - interweniowała blisko 1,5 tys. razy Potrzebna Straż Miejska - interweniowała blisko 1,5 tys. razy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!