Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 stycznia 2017

Wlepili mandat za używanie niecenzuralnych wyrazów

Wlepili mandat za używanie niecenzuralnych wyrazów
fot. KMP Jastrzębie

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał w środę zgłoszenie o bójce, do jakiej miało dojść przed jednym ze sklepów na ulicy Małopolskiej. Na miejsce wysłano patrol policji. 

Według relacji świadków przed sklepem ok. godziny 15:00 pomiędzy kobietą i mężczyzną zaistniała różnica zdań na tyle istotna, że możliwe było pobicie. Przybyli na miejsce mundurowi „pogodzili” parę, która w ich obecności doszła do porozumienia. Jednak nie obyło się bez kary. Stróże prawa musieli sięgnąć po bloczek z mandatami za używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym. „Bohaterowie” tego wydarzenia mieli ok. 30 lat. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do jastrzebianin Dziś o 20:5426.01.2017 22:25

Co to są "wyłuzdane stroje..." i jak wyglądają. Każdy ubiera się jak czuje. A że często młodzi wyglądają jak przygłupy, to co zrobić. Muszą się nauczyć. Tylko nich nie robią sobie tatuaży. Pozostają na całe życie. Dramat jaki ma być wyrażony w tatuażu wygląda dla innych zabawnie i głupawo. Zniszczenie tatuażu jest bardzo drogie i ogromne bolesne. A bolesne zabiegi trzeba przeprowadzić kilka razy. Nie wierzcie tym, którzy robią tatuaże. Oni zarabiają na jednym i drugim. Niedługo ten rodzaj ozdób przestanie być modny. Co wtedy. Naznaczeni będą wyglądali prześmiesznie.

jastrzebianin26.01.2017 20:54

Uważam, że za plucie na ulicach też powinni karać. I za wyłuzdane stroje...

Gość26.01.2017 14:21

Czyli ci policjanci byli po raz pierwszy na ulicach miasta.