Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 stycznia 2017

W czasie ferii nieletni bawili się na imprezie alkoholowej

W czasie ferii nieletni bawili się na imprezie alkoholowej
fot. KMP Jastrzębie

W czasie ferii postanowili zrobić sobie imprezę. Problem jednak w tym, że osoby się na niej bawiące miały pomiędzy 14-17 lat i spożywały alkohol. Losami każdego z nastolatków zajmie się sąd rodzinny

W czasie patrolu mundurowi natknęli się na dwóch nastolatków, którzy przebywali na korytarzu jednego z bloków przy ul Turystycznej, będąc pod wpływem alkoholu. Szybko wyszło na jaw, że byli uczestnikami suto zakrapianej imprezy, zorganizowanej przez ich 15-letnią koleżankę.

 - Stróże prawa poszli pod wskazany adres. Wewnątrz, obok wielu pustych butelek po alkoholu, znajdowało się 6 młodych osób, w tym 5 poniżej 18 roku życia. Wszyscy byli pijani. Najwięcej, bo blisko 2 promile miał w organizmie 16-latek. Nieletni trafili do komendy. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, każda z osób została odebrana z jednostki przez swoich rodziców. To jednak nie koniec nieprzyjemności, z jakimi będą musieli się zmierzyć. Nastolatków czeka jeszcze sprawa w sądzie, gdzie rozstrzygnie się ich dalszy los - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość27.01.2017 13:35

Mobi ma rację, wszyscy zostali górnikami i nawet puszkę potrafią otworzyć.

Podróżnik26.01.2017 22:16

W Polsce jest swoboda. W USA by mieli bardzo poważne problemy i to bardzo długo.

0626.01.2017 19:13

fajne

mobi26.01.2017 15:31

i pomyśleć ,że w 2000 roku takie imprezy to była normalność i nie było żadnych konsekwencji,a na dodatek wszyscy wyrośli na ludzi,pracują i maja rodziny :)

Gość26.01.2017 14:20

Stare konie, po mieście spacerują dzieci popijające piwko.