Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 stycznia 2017

W czwartek policja ostro karała

W czwartek policja ostro karała
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek policjanci sprawdzali czy kierujący samochodami oraz pasażerowie zapinają pasy. Mundurowi nie byli pobłażliwi i  aż 54 razy sięgnęli po bloczek z mandatami w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości. 

Działania prowadzone były na terenie całego województwa śląskiego. Również i w naszym mieście przez cały dzień stróże prawa bacznie przyglądali się czy kierowcy i pasażerowie nie łamią obowiązujących przepisów.

- Podczas działań mundurowi skontrolowali 67 kierujących, wśród których o zapięciu pasów zapomniały 54 osoby. Policjanci nie byli tego dnia pobłażliwi i zdecydowana większość osób ukarana została mandatami karnymi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ziomek29.01.2017 12:46

Jak palą za MOJE ! za MOJE PODATKI !

Do obserwator28.01.2017 20:14

A co w tym złego. Jaki skandal. Muszą jeździć bez pasów, żeby móc szybko interweniować, w razie takiej potrzeby. Tak jest w przepisać. To, że palą stojąc koło samochodu, to im się chwali. Nie powinni pozostawiać w radiowozie zapachu dymu. Nie wszyscy palą.
Skandalem jest zachowanie młodych przygłupów pędzących ulicami bez opamiętania. Jakby się gdzieś śpieszyli. Ryzykują czyimś życiem. Codziennie spotykam przygłupów, którzy nie rozumieją przepisów o ruchu drogowym. I nikt ich nie karze. Dlaczego? Powinno zabierać się prawa jazdy. Za pierwszym razem na 3 miesiące, a drugi raz na rok. Obie kary z dodatkiem bardzo wysokiego mandatu. Coś koło 3000 zł, które powinno pójść w całości na leczenie ofiar wypadków.

do śmieszny obserwator27.01.2017 20:41

To już ich nie stać na papierosy tylko "pety"palą???

Gość27.01.2017 13:38

Super mamy z Wielkopolskiej wiecznie gadającej w czasie jazdy przez telefon, jakoś nie mogą ukarać? Może dlatego, że wszystkich zna?

obserwator27.01.2017 11:08

musieli sie wykazac , sami kierowcy na sluzbie w radiowozach jadac gadaja przez tel i nawet sie z tym nie kryja , wielokrotnie stojac przy wozie palili pety- skandal!!!