Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
30 stycznia 2017

Poszukiwania odwołane. Kobieta wróciła do domu

Poszukiwania odwołane. Kobieta wróciła do domu
fot. KMP Jastrzębie

Kolejne poszukiwania przez policję zaginionej osoby zakończyło się szczęśliwie. Także w tym przypadku kobieta się odnalazła i mundurowi odwołali alarm. 22-latka po tygodniowej nieobecności wróciła do domu cała i zdrowa. 

Policja odwołała poszukiwania zaginionej 22-latki Marleny S. Mundurowi informowali, że kobieta wyszła z domu w sobotę, 21 stycznia, i od tego momentu nie utrzymywała kontaktu z rodziną. Zaginiona miała robić zakupy w jednej z galerii handlowych na terenie Jastrzębia. Od tego chwili rodzina nie wiedziała, co się z nią dzieje.

Policja wszczęła poszukiwania i opublikowała wizerunek kobiety w mediach. Wkrótce po tym Marlena S. sama zgłosiła się na Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, a następnie – jak informują mundurowi - cała i zdrowa wróciła do domu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Andrzej31.01.2017 14:48

Czy Policja powiadomiła Sąd Rodzinny o wyczynach matki - Marleny S.? Co to za matka, że zostawia malutkie dziecko na tydzień i idzie w siną dal??? Zabrać jej to dziecko. Niech idzie do pracy i płaci na jego utrzymanie w placówce wychowawczej lub rodzinie zastępczej. Babka ta nie powinna być rodziną zastępczą!!! Powinna zapłacić za swoje poszukiwanie!!!

Gość31.01.2017 11:08

Smutna, jesteś żałosna, a jednocześnie jest mi ciebie żal, że twoje otoczenie daje ci podstawę do takiego myślenia.

Kaśka 30.01.2017 22:06

Takie wzorce wyniosła z domu, rodzice zero zainteresowanie dziećmi i teraz są tego skutki :( Tylko ze teraz cierpi na tym ta malutka bezbronna istota.Smutne ale niestety prawdziwe.

Smutna30.01.2017 20:20

Wszyscy idealni nigdy na melazu nie byli ale taki swiat tacy ludzie. Moze niech kazdy popatrzy na siebie!!

Tfu30.01.2017 16:57

Takim "mamuśkom" od razu podwiązać jajniki, żeby się więcej nie rozmnażała. Dziecko oddać porządnej rodzinie, która nie może mieć dziecka, a stara się o adopcję, o którą tak trudno.

xD30.01.2017 16:44

Ciekawe czy nie bedzie teraz 1000+ wrzesien/pazdziernik sie okaze

Bohema30.01.2017 14:56

Typowy szlauf. Z jakiej racji mam płacić za jej poszukiwania? A to że zostawiła małe dziecko na tydzień, mówi o niej wszystko. Zero litości dla takich patoli, powinna się nią zająć opieka i zwrócić koszty poszukiwań. Marlenka znana jest z tego, że lubi przygody. Zapewne nie raz jeszcze poleci w 'miasto' na tydzień haha

Pokaż wszystkie opinie (14)