Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
30 stycznia 2017

Poszukiwania odwołane. Kobieta wróciła do domu

Poszukiwania odwołane. Kobieta wróciła do domu
fot. KMP Jastrzębie

Kolejne poszukiwania przez policję zaginionej osoby zakończyło się szczęśliwie. Także w tym przypadku kobieta się odnalazła i mundurowi odwołali alarm. 22-latka po tygodniowej nieobecności wróciła do domu cała i zdrowa. 

Policja odwołała poszukiwania zaginionej 22-latki Marleny S. Mundurowi informowali, że kobieta wyszła z domu w sobotę, 21 stycznia, i od tego momentu nie utrzymywała kontaktu z rodziną. Zaginiona miała robić zakupy w jednej z galerii handlowych na terenie Jastrzębia. Od tego chwili rodzina nie wiedziała, co się z nią dzieje.

Policja wszczęła poszukiwania i opublikowała wizerunek kobiety w mediach. Wkrótce po tym Marlena S. sama zgłosiła się na Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, a następnie – jak informują mundurowi - cała i zdrowa wróciła do domu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Andrzej31.01.2017 14:48

Czy Policja powiadomiła Sąd Rodzinny o wyczynach matki - Marleny S.? Co to za matka, że zostawia malutkie dziecko na tydzień i idzie w siną dal??? Zabrać jej to dziecko. Niech idzie do pracy i płaci na jego utrzymanie w placówce wychowawczej lub rodzinie zastępczej. Babka ta nie powinna być rodziną zastępczą!!! Powinna zapłacić za swoje poszukiwanie!!!

Gość31.01.2017 11:08

Smutna, jesteś żałosna, a jednocześnie jest mi ciebie żal, że twoje otoczenie daje ci podstawę do takiego myślenia.

Kaśka 30.01.2017 22:06

Takie wzorce wyniosła z domu, rodzice zero zainteresowanie dziećmi i teraz są tego skutki :( Tylko ze teraz cierpi na tym ta malutka bezbronna istota.Smutne ale niestety prawdziwe.

Smutna30.01.2017 20:20

Wszyscy idealni nigdy na melazu nie byli ale taki swiat tacy ludzie. Moze niech kazdy popatrzy na siebie!!

Tfu30.01.2017 16:57

Takim "mamuśkom" od razu podwiązać jajniki, żeby się więcej nie rozmnażała. Dziecko oddać porządnej rodzinie, która nie może mieć dziecka, a stara się o adopcję, o którą tak trudno.

xD30.01.2017 16:44

Ciekawe czy nie bedzie teraz 1000+ wrzesien/pazdziernik sie okaze

Bohema30.01.2017 14:56

Typowy szlauf. Z jakiej racji mam płacić za jej poszukiwania? A to że zostawiła małe dziecko na tydzień, mówi o niej wszystko. Zero litości dla takich patoli, powinna się nią zająć opieka i zwrócić koszty poszukiwań. Marlenka znana jest z tego, że lubi przygody. Zapewne nie raz jeszcze poleci w 'miasto' na tydzień haha

Pokaż wszystkie opinie (14)