Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
30 stycznia 2017

Czołowe zderzenie. Poszkodowany w szpitalu

Czołowe zderzenie. Poszkodowany w szpitalu
fot. PSP

Do czołowego zderzenia samochodów doszło na ulicy Gagarina. Wszystko wskazuje na to, że kierowcy byli trzeźwi. Jeden z nich trafił do szpitala na obserwację. 

Informacja o wypadku wpłynęła do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w piątek, około godziny 12:00. Na miejsce natychmiast udał się patrol mundurowych.

- Na ulicy Gagarina policjanci zastali kierowcę skody i corsy. Po usłyszeniu relacji każdego z nich, mundurowi ustalili wstępnie, że 47-letni kierowca fabii, jadąc ulicą Gagarina w kierunku Powstańców Śląskich, nie dostosował prędkości do warunków i znajdując się na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z corsą. Na skutek wypadku ranny został 20-letni kierowca opla. Jastrzębianin pozostał w szpitalu na obserwacji. Zarówno on, jak i 47-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego byli trzeźwi - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Strażacy, którzy przybyli na miejsce jeszcze przed przyjazdem ratownictwa medycznego udzielili kierowcy opla pomocy, zakładając mu kołnierz ortopedyczny. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem i odłączyli akumulatory. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Do niby normalnego30.01.2017 21:03

Popatrz na wypadki w ostatnim roku w naszym rejonie tzn były ROW ilu spowodowało je z rejestracjami SWD a potem popatrz na te same statystyki i powiedz ilu to samo zrobiło na SJZ suma z resztą powiatów nie dorównują ilości tym z SWD.
Mieszkańcy Rybnika boją się wychodzić nawet w dni targowe bo hołota się panoszy i nie patrzy na to co robi.

kierowca30.01.2017 19:55

Na tym zakręcie ścinają mistrzowie z wszelakimi rejestracjami więc nie ma się co czepiać swd.

PAN JAWEŁ !!30.01.2017 16:56

SWD TO WSZYSTKO WYJAŚNIA
WSZYSTKICH Z REJSTRACJAMI SWD
POZBAWIĆ PRAWA JAZDY NA WIEKI WIEKU

Obywatel30.01.2017 15:15

Do normalny. To ciekawe a na obwodnicy to SWD stwarzają zagrożenie:)

Normalny30.01.2017 13:43

Co się czepiasz SWD. Popatrz na głupków z SJZ. Nich się nauczą jeździć. Dopiero wtedy można krytykować innych. Wielu kierujących szczególnie BMW i Audi nie potrafi zachować się na drodze. A na tym polega umiejętność prowadzenia samochodu. Nie na nauczeniu się kręcenia kierownicą i używania biegów i gazy.

Gość30.01.2017 13:07

Znowu SWD i wszystko jasne.

gosc30.01.2017 12:27

swd i wszystko jasne,powinni dawać jakies zakazy jeżdzenia tego ścierstwa po miescie bo tylko przyjeżdzaja i wypadki powoduja ...