Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
Queens Chicken
1 lutego 2017

Czy ktoś znęcał się nad psem?

Czy ktoś znęcał się nad psem?
fot. pixabay

Pracownik socjalny podczas wykonywania swoich obowiązków znalazł w okolicach śmietnika przy ul. Pszczyńskiej około dwumiesięcznego psa. Na pierwszy rzut oka było widać, że odniósł on obrażenia. Niestety szczeniakowi nie udało się pomóc. 

Informację o tym, że we wtorek 31 stycznia do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju przyniesiono szczeniak potwierdził pracownik Grzegorz Poliwka.

- Wolontariusze Fundacji Pro Animals zawieźli psa do weterynarza i została mu natychmiast udzielona pomoc. Szczeniak otrzymał leki. Poddano go prześwietleniu, które nie wykazało złamań. Możliwe, że piesek miał obrażenia głowy, na co wskazywał opuchnięty pyszczek - powiedział pracownik schroniska.

Niestety szczeniakowi nie udało się pomóc.

- Policja podjęła czynności zmierzające do ustalenia właściciela psa - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bił, szarpał, kopał swojego psa. Zareagowali sąsiedzi Bił, szarpał, kopał swojego psa. Zareagowali sąsiedzi

Pomóż jastrzębskiemu schronisku dla zwierząt Pomóż jastrzębskiemu schronisku dla zwierząt

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Ola02.02.2017 19:20

Ooo naiwności ludzka... A kto się tym zajmie? Na manhattanie można wszystko, a zwłaszcza teraz, jak się rozmnażają na potęgę i ku chwale 500+ szlachta nie pracuje! Myślisz Olu, że ktoś tam pójdzie i będzie przeprowadzał śledztwo w tej sprawie? Nikt tam się nie pofatyguje, bo pogonią go z hukiem. A to już nie pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni przypadek katowania zwierząt w tym miejscu...Smutne.

Ola02.02.2017 14:07

Mam nadzieję, że sprawy jak zwykle nie umorzą i zajmą się takimi zwyrodnialcami. Życzę mu żeby sam zdechł w takich męczarniach!.

....02.02.2017 9:24

oby tego sur*** tak samo potraktowano zeby zdechł jak ten bezbronny psiak

Prawda 01.02.2017 21:22

Co to za tytuł!? Czy ktoś się znęcał?! "Ktoś" zakatował tego psiaka na śmierć! Doskonale wiadomo kto- ta patologia z mahatanu, coś co nawet nie zasługuje na miano człowieka. Nikt nie będzie szukał winnych, bo tam nigdy nie ma winnych. Są objęci specjalną troską, bo są biedni i wykluczeni.. Tam nie ma szacunku do drugiego człowieka, to tym bardziej do zwierząt. Tam się rządzą prawem dżungli. Boimy się dzikich uchodźców? Przecież tam jest właśnie taka dzicz! Zrobiono tam getto i nikt nad tym nie panuje, albo nie chce panować...

Gość01.02.2017 15:06

Pan P. z Wielkopolskiej 11 też uwielbia pieski, ale Kuba biega całą dobę pod blokiem.

Gość01.02.2017 14:24

Straszne

Gość01.02.2017 13:35

Do więzienia z takimi oprawcami