Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
2 lutego 2017

Z powodu wypadku zablokowano wyjazd z miasta

Z powodu wypadku zablokowano wyjazd z miasta
fot. drogionline / facebook.com

W środę przez kilka godzin zablokowany był wyjazd z Jastrzębia. Na ulicy Pszczyńskiej doszło do poważnego wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby.  Na miejsce przybył patrol policji, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. 

- Około godziny 14 otrzymaliśmy informację o zderzeniu się samochodów marki Seat Cordoba i Chrysler 300. Na miejsce udały się dwa zastępy strażackie. Strażacy wydobyli z uszkodzonego samochodu dwie kobiety i udzielili im  pomocy przedmedycznej. Jedna z pań miała  założony kołnierz ortopedyczny, druga - szynę unieruchamiającą złamaną rękę. Obie trafiły do szpitala - informuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Wyjazd z miasta ulicą Pszczyńską zablokowany był w godz. 14-17. Policja wyznaczyła objazdy przez sołectwo Bzie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
nowy03.02.2017 14:13

A na ul.Libowiec znowu wypadek w środe. Pędzący tir zmiażdżył samochód osobowy. A oprócz tego mieszkańcy SPS dalej na Libowcu urządzają sobie tor wyścigowy.

Kierowca02.02.2017 20:52

A co im się stało, że się spotkali? Czyżby znów głupota?

Czytelnik02.02.2017 13:52

Bzdury piszecie o 16 już było pozamiatane. Żadnych śladów po wypadku