Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 lutego 2017

Uwaga na gołoledź! Szklanka na drodze i chodnikach

Uwaga na gołoledź!  Szklanka na drodze i chodnikach
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Uwaga na gołoledź! Dzisiaj rano jezdnie są śliskie, marznące opady deszczu, deszczu ze śniegiem powodują utrudnione warunki drogowe. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności. 

- Panująca aura sprawia, że warunki na drodze stają się zdradliwe i niebezpieczne, nie tylko dla zmotoryzowanych, ale i pieszych, którzy również powinni szczególnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Pamiętajmy o odblaskach! Choć w naszym mieście niewiele jest miejsc, w których pieszy zobowiązany jest do ich noszenia, zachęcamy, aby mieć odblaski również w terenie zabudowanym. Nawet niewielki element odblaskowy sprawia, że już z daleka jesteśmy widoczni dla kierowców, co znacznie wpływa na zmniejszenie ryzyka potrącenia - apeluje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców" Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
oby do wiosny05.02.2017 5:39

Ślisko? a przecież przez cały rok słyszę,że służby są gotowe .......nie dokończę do czego ale chyba do podziału premii za akcje zima! Dziwne,że ich zawsze zmiana pogody zaskakuje...

Gość04.02.2017 8:52

Ślisko, mgła, a co chwile mijasz się z samochodem jadącym bez włączonych świateł.

urząd miasta03.02.2017 13:43

Zakładać łyżwy i nie fikać mi tu