Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
3 lutego 2017

Znalazła się poszukiwana przez policję 16-latka

Znalazła się poszukiwana przez policję 16-latka
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci prowadzili poszukiwania 16-letniej Doroty W., która w środę wyszła z domu i zerwała kontakt z bliskimi. Mundurowi poinformowali, że dziewczyna odnalazła się. 

Nastolatka wychodząc w środę rano z domu zabrała ze sobą swój tymczasowy dowód osobisty. Przed wyjściem obcięła włosy i prawdopodobnie zmieniła ich kolor na blond. Niepokój rodziców był tym większy, ponieważ córka nigdy nie uciekała z domu.

Cała sprawa zakończyła się szczęśliwie. Dziewczynie nic się nie stało.

- Została we wtorek odnaleziona w Katowicach. Cała i zdrowa wróciła już do domu - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
ziomek05.02.2017 16:18

I to za moje pieniądze była poszukiwana ! teraz niech rodzice oddadzą mi moje pieniądze !!

do Gosc04.02.2017 11:26

Niebój się , jako osoba bezrobotna nie płacąca podatków, Nie Będziesz obciążony kosztami poszukiwań.

do Prawy04.02.2017 11:22

Co Ty wiesz o kodeksie karnym , czy Ona kogoś osobiście prosiła o szukanie jej , wiec za co Ona ma płacić , rodzice zgłosili poszukiwanie , a rodzice płacą podatki więc policja za to ma pracę i obowiązek poszukiwać zaginione osoby .

Gość04.02.2017 8:51

Widocznie impreza się skończyła.

typ04.02.2017 8:40

Wróciła sama ? z kimś ? czy czymś ??

Lewy03.02.2017 19:13

Prawy, to chyc sie roboty skoro tyle jest śmieci do posprzątania bo widze ze jedyne co robisz to komentujesz i masz sie za niewiadomo kogo :)

Prawy03.02.2017 17:24

Cóż to za głupawa istotka!?! Po odnalezieniu, policja powinna wnieść do sądu pozew o zwrot kosztów poszukiwań. Ta siksa powinna oddać nam wszystkim te koszty przez prace na rzecz miasta. Codziennie jest mnóstwo miejsc do sprzątania w naszym mieście. Zbieranie śmieci, zamiatanie, to bardzo dobra lekcja wychowawcza życia w społeczeństwie. Może ona i jej podobne dzieciaki zrozumieją, że za wszystkie działania miasto musi płacić. Jeszcze trochę i śnieg zniknie. Będzie widać, ile śmieci zostało wyrzuconych przez ludzi o mentalności zwierzątek podobnych do ameby.

Pokaż wszystkie opinie (9)