Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 lutego 2017

Znalazła się poszukiwana przez policję 16-latka

Znalazła się poszukiwana przez policję 16-latka
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy policjanci prowadzili poszukiwania 16-letniej Doroty W., która w środę wyszła z domu i zerwała kontakt z bliskimi. Mundurowi poinformowali, że dziewczyna odnalazła się. 

Nastolatka wychodząc w środę rano z domu zabrała ze sobą swój tymczasowy dowód osobisty. Przed wyjściem obcięła włosy i prawdopodobnie zmieniła ich kolor na blond. Niepokój rodziców był tym większy, ponieważ córka nigdy nie uciekała z domu.

Cała sprawa zakończyła się szczęśliwie. Dziewczynie nic się nie stało.

- Została we wtorek odnaleziona w Katowicach. Cała i zdrowa wróciła już do domu - poinformowała mł. asp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
ziomek05.02.2017 16:18

I to za moje pieniądze była poszukiwana ! teraz niech rodzice oddadzą mi moje pieniądze !!

do Gosc04.02.2017 11:26

Niebój się , jako osoba bezrobotna nie płacąca podatków, Nie Będziesz obciążony kosztami poszukiwań.

do Prawy04.02.2017 11:22

Co Ty wiesz o kodeksie karnym , czy Ona kogoś osobiście prosiła o szukanie jej , wiec za co Ona ma płacić , rodzice zgłosili poszukiwanie , a rodzice płacą podatki więc policja za to ma pracę i obowiązek poszukiwać zaginione osoby .

Gość04.02.2017 8:51

Widocznie impreza się skończyła.

typ04.02.2017 8:40

Wróciła sama ? z kimś ? czy czymś ??

Lewy03.02.2017 19:13

Prawy, to chyc sie roboty skoro tyle jest śmieci do posprzątania bo widze ze jedyne co robisz to komentujesz i masz sie za niewiadomo kogo :)

Prawy03.02.2017 17:24

Cóż to za głupawa istotka!?! Po odnalezieniu, policja powinna wnieść do sądu pozew o zwrot kosztów poszukiwań. Ta siksa powinna oddać nam wszystkim te koszty przez prace na rzecz miasta. Codziennie jest mnóstwo miejsc do sprzątania w naszym mieście. Zbieranie śmieci, zamiatanie, to bardzo dobra lekcja wychowawcza życia w społeczeństwie. Może ona i jej podobne dzieciaki zrozumieją, że za wszystkie działania miasto musi płacić. Jeszcze trochę i śnieg zniknie. Będzie widać, ile śmieci zostało wyrzuconych przez ludzi o mentalności zwierzątek podobnych do ameby.

Pokaż wszystkie opinie (9)