Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 lutego 2017

Mężczyzna okradał sklepy spożywcze

Mężczyzna okradał sklepy spożywcze
fot. pixabay

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł dwa sklepy w tym samym dniu. 36-latek przyjechał do Jastrzębia z Żor. Teraz sprawą złodzieja zajmie się sąd. Grozi mu wysoka grzywna. 

O kradzieży policjanci dowiedzieli się od pracowników jednego z jastrzębskich sklepów. Łupem 36-latka padły artykuły spożywcze, które żorzanin próbował wynieść niepostrzeżenie w torbie.

- Warty blisko 200 złotych towar wrócił na sklepowe półki. Za popełnione wykroczenie mężczyznę rozliczy jednak sąd, bowiem okazało się, że tego samego dnia złodziej odwiedził w tym samym celu także inny market. Podejrzewając, że 36-latek uczynił sobie z takiego procederu stałe źródło dochodu, stróże prawa odstąpili od ukarania go mandatem i skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Mieszkańcowi Żor grozi wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
ość05.02.2017 20:17

Kaufland chciał okraść, a więc naszych niemieckich braci!!! Nie może być pozwolenia na okradanie Niemcow i niszczenie odwiecznej przyjaźni polsko-niemieckiej!!!!

oby do wiosny05.02.2017 5:44

Bardzo śmieszne....i dawanie wiary w to że on zapłaci grzywnę.

Gość04.02.2017 8:51

Właścicielom sklepów radzę uważać na mamuśki z wózkami, które upychają w nich tyle towaru, że dziecko ledwie się mieści.

oko03.02.2017 20:37

Dostanie 150 zł i 8 zł kosztów sądowych a policja by wlepiła 500 zł

AutonomiaDlaJbia03.02.2017 18:24

To nie pierwszy raz kiedy mieszkaniec Zor przyjezdza okradac pracodawców z Jastrzebia to juz taka mętalnosc ludzi zabieraja prace na kopalniach i kradna w sklepach nic od siebie nie dajac w zamian.. czyt. złoza wegla przy Żorach

Prawy03.02.2017 14:05

Ta "wysoka grzywna" musi być szybko wyznaczona i wyegzekowana. Bezpośrednio od złodzieja a nie od jego rodziny czy innych osób. Jeśli nie zapłaci, ten dług należy sprzedać firmie, która zajmuje się odbieraniem długów. Oni nie są delikatni w swych działaniach. I biorą wysoki haracz od dłużnika.
To nie jest zbyt prawe działanie, ale wobec którzy łamią prawo, można odstąpić od prawych działań. Bo to oni zaczęli bezprawie.

radykał03.02.2017 13:55

Uciąć rękę ,która kradła