Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
6 lutego 2017

Autobus zderzył się z samochodem. Są ranni

Autobus zderzył się z samochodem. Są ranni
fot. drogionline / facebook.com

Do niebezpiecznego zderzenia autobusu z samochodem osobowym doszło w niedzielę około godz. 22. Na miejsce przybył patrol policji, straż pożarna oraz służby ratunkowe. 

- Około godziny 21.50, w niedzielę, dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Jana Pawła II doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem miejskim. Na miejsce udały się trzy zastępy strażackie. Poszkodowanym z samochodu marki Golf udzielono pomocy przedmedycznej. Trzech mężczyzn w wieku 22-25 lat doznało urazów głowy oraz obrażeń kończyn dolnych. Zostali przekazani służbom medycznym i odwiezieni do szpitala - informuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta PSP w Jastrzębiu-Zdroju.

Jak zapewniają strażacy pasażerom podróżującym autobusem nic się nie stało. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
BUSOMAT PL06.02.2017 17:52

Na drodze trzeba byc zawsze bardzo czujnym.

Do Ryl06.02.2017 16:58

Jak ty tu mieszkasz, to na pewno wiocha.
Można znaleźć wiele dowodów. Pod blokami widać śmieci. Bo dawniej na wiochach, nieczystości wyrzucało się do gnoju, który był pod oknem. Pety wyrzucane z balkonów, puszki po piwie, resztki jedzenia. W jednym z bloków na Turystycznej poradzono sobie z takimi lokatorami. Po zauważeniu, że wyrzucają pety z balkonu i inne śmieci zostali raz ostrzeżeniu. Po tygodniu wszystkie nieczystości mieszkańcy rzucali pod ich drzwi, które zostały wysmarowane jakimiś smarami. Teraz trwa namawianie ich do zmiany adresu zamieszkania. To może spotkać każdego. Kamerki dla myśliwych, które łatwo ukryć są tanie. A dają dowody. Za ten sprzęt płacą złapani.

Gości 206.02.2017 14:38

Ludzie jacy wy jesteście bezmyślni zastanówcie się dlaczego doszło do tego wypadku! Może wcale nie był winny kierowca, nie znają jeszcze szczegółów to co tu komentować wyjaśnienia napewno będą. "Piotr" ty to wolgole masz problem z głowa skoro tak piszesz po zdjęciach widać ze cudem uniknięto poważnych obrażeń a nawet ofiar śmiertelnych.... Nie życzę ci żadnego wypadku bo nie będę taki jak Ty. Ale ciekawi mnie jakie będziesz miał zdanie jeśli ty będziesz w takiej sytuacji.

Ryl06.02.2017 13:36

Przeca Jastrzymbie to tyż wiocha.

Piotr06.02.2017 11:49

To, że młode głupawe typy mają obrażenie, to jest ich problem. Powinni się leczyć z tego jak najdłużej a najlepiej gdy pozostaną z urazem do jeżdżenia samochodem na całe życie, czego im życzę z całego mojego serca. Nigdy nie wspomina się o karach dla kierowcy i odszkodowaniach jakie musiał zapłacić poszkodowanym. Innym podobnym bezmózgowcom, wydaje się, że ból jest jedyną karą. Powinno się uświadamiać wszystkich jakie są prawdziwe koszty bezmyślności. Od zniszczonego samochodu (który się wyklepie i opyli innym głupkom), poprzez kary wyznaczone przez sąd. Namawiam rodziny poszkodowanych do złożenie pozwów o odszkodowanie dla pasażerów. Każdy adwokat chętnie zajmie się tą sprawą i pomoże. Oczekuję informacji o poniesionych wszystkich kosztach po tym zdarzeniu.

Gość 106.02.2017 11:36

"Gosc" a skad ty może wiedzieć że byli ze wsi , czy ty masz coś do ludzi mieszkających na wsi ??? A może to był mieszczuch ??? .

Gosc06.02.2017 10:52

Tak jest golfy ,bmw i wieś sie bawi jeźdźa ,warjują nie zwracaja uwagi na nic i na nikogo