Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
7 lutego 2017

Porozmawiają z prezydentem o ekologii

Porozmawiają z prezydentem o ekologii
fot. kb /jastrzebieonline

Dzisiaj, we wtorek w magistracie odbędzie się spotkanie z prezydentem miasta na temat ekologii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w sali 129A Urzędu Miasta.

Zostanie również poruszona tematyka, smogu i działania miasta na rzecz ograniczania niskiej emisji.

- Serdecznie zapraszam wszystkich na to spotkanie. Chcemy mieszkańcom przestawić wszelkie możliwości starania się o dofinansowanie do wymiany kotłów - zachęca prezydent miasta Anna Hetman.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drony pomogą walczyć ze smogiem w Jastrzębiu? Drony pomogą walczyć ze smogiem w Jastrzębiu?

Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ekolog07.02.2017 15:34

Będzie fastfood z wyziewami starego oleju

ość07.02.2017 14:59

w ostatnich latach wycięto w Jastrzębiu multum drzew w różnych miejscach, a w kolejce czekają drzewa koło Gwarka (w związku z budową KFC) i oczywiście cały las w Strefie Centrum (niesamowity filter, który zatrzymuje dymy z Górnego, to prawda, one się na nim zatrzymują! Te bloki położone bliżej Górnego - na Staszica czy na Katowickiej, albo te na Małopolskiej, które nie mają takiego filtra, toną w smogu. Bo się wwalają dymy i spaliny pomiędzy te bloki.