Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 lutego 2017

To miała być krwawa jatka. Okazało się, że to frytki

To miała być krwawa jatka. Okazało się, że to frytki
fot. KMP Jastrzębie

Zdenerwowana kobieta powiadomiła policję, że w mieszkaniu jej sąsiadów doszło do czegoś niedobrego. Kiedy zaniepokojona odgłosem awantury zapukała do ich drzwi, otworzył jej niekompletnie ubrany mężczyzna z zakrwawioną ręką. Widząc to sąsiadka szybko uciekła do swojego mieszkania. 

Około godziny 14:00 mieszkanka ulicy Beskidzkiej powiadomiła Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, że w mieszkaniu jej sąsiadów doszło do awantury. Kiedy chciała dowiedzieć się, co się stało drzwi otworzył jej zakrwawiony mężczyzna. Pełna najgorszych obaw zadzwoniła po policję, która powiadomiła również pogotowie ratunkowe. Po przybyciu na miejsce mundurowi zobaczyli, że do niczego strasznego nie doszło. Mąż z żoną od rana pili wspólnie alkohol. Następnie mężczyzna postanowił zrobić frytki, które nie smakowały jego żonie. Na tym tle doszło do awantury. Na dodatek mąż podczas obierania ziemniaków ranił się w rękę i w takim stanie otworzył drzwi, pukającej do nich sąsiadce. Na miejsce przybył również zespół ratownictwa medycznego, który opatrzył rękę poszkodowanemu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
po co sie wtrąca ?08.02.2017 23:36

po co sie wtrąca ?

Mieszkanka tej ulicy08.02.2017 22:12

U tych państwa jest cały czas policja i karetka oni razem pija i potem wzywaja a sąsiadą współczuje

wiedzący 08.02.2017 21:38

Obawiam się że te frytki mogły być po prostu surowe i tyle , baba się wściekła i ot awantura gotowa

Poinformowany08.02.2017 21:29

Bo frytki były za słone.

Do Gość Dziś o 19:2308.02.2017 21:26

Albo ciężkim okaleczeniem lub śmiercią na które nikt nie zareagował. Między tragedią a zbiegiem okoliczności, które wygląda jak tragedia jest bardzo cieniutka linia. Jak ocenisz, gdy nikt nie zareaguje gdy bandyta cię trafi nożem, a ty zataczając z bólu i upływu krwi będziesz coś bełkotał a ci którzy cię napotkają ominą ciebie i głośno powiedzą "to pijak, który się skaleczył albo jakiś złodziej "

Gość08.02.2017 19:23

nie kpij, dwoje dorosłych ludzi się pokłóciło, a wściska sąsiadka chciala im narobić koło piór więc wezwała dwóch łebków z policji - cala historia.
Jak się powinna skończyć w normalnym państwie? mandatem dla sąsiadki.

dARO08.02.2017 17:17

Wy krytykujecie tą sąsiadkę dlatego że sami gdy usłyszycie płacz dziecka za ścianą czy krzyk kobiety pogłaśniacie Telewizor. Lepiej 10 razy niepotrzebnie wezwać niż komuś mogła stać się krzywda.

Pokaż wszystkie opinie (23)