Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
8 lutego 2017

Znalazła portfel i oddała zgubę na policję

Znalazła portfel i oddała zgubę na policję
fot. pixabay

Kobieta znalazła portfel i zgłosił się z nim na Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, aby oddać zgubę wraz z zawartością. Szczęśliwa właścicielka odzyskała dokumenty oraz pieniądze. 

We wtorek po południu do Komendy zgłosiła się 59-letnia mieszkanka naszego miasta ze znalezionym portfelem. Oprócz dokumentów, wewnątrz znajdowało się 50 złotych.

- Właścicielką portfela okazała się starsza kobieta, której zgubiła go podczas robionych na targowisku zakupów. Policjanci podziękowali znalazczyni za uczciwość, a zgubę jeszcze tego samego dnia przekazali roztargnionej właścicielce - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
seboc09.02.2017 10:30

Wiara w ludzi powraca.

Jan08.02.2017 21:32

Myślę, ze uczciwej osobie należy się podziękowanie. nagroda jest zależna od stanu finansów osoby, która portfel zgubiła. Może te 50 zł to majątek za który musi przeżyć tydzień lub dłużej. Skąd w ludziach taka bezmyślność i chęć narzucania swojej woli innym. Dlaczego ludzie mają szacunek tylko do siebie i to wątpliwy. Wyrzucanie śmieci gdzie popadnie, petów przez balkon, palenie papierosów na klatce a nawet czyszczenie swoich wycieraczek na klatce schodowej, to właśnie barak szacunku dla siebie i innych. To zwykłe chamstwo!

R08.02.2017 16:21

Szacun dla uczciwej Pani

Nitro08.02.2017 15:14

Myślę że tej uczciwej Pani należy się te 50 zł.

Artur08.02.2017 14:34

Swietnie :) kazdy ma dokumenty i wie jaki to problem gdyby je zgubil. Lojalnosc jest w cenie !