Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 lutego 2017

Pijana kobieta kierowała samochodem

Pijana kobieta kierowała samochodem

Dzięki współpracy mieszkańców z policyjnymi wywiadowcami udało się zatrzymać kolejnego pijanego kierowcę. Tym razem była to 53-letna jastrzębianka, która nie dość, że była pod wpływem alkoholu, to jeszcze nie miała uprawnień do kierowania pojazdem. 

We wtorek około godziny 16.00 oficer dyżurny Komendy otrzymał telefoniczną informację o kobiecie, która znajdując się prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, przyjechała na zakupy do jednego z marketów. Na miejsce skierowane zostały policyjne patrole.

 - Wywiadowcy zauważyli wskazanego przez mieszkańca seata, wyjeżdżającego z parkingu. Kierująca została zatrzymana do kontroli drogowej. Stróże prawa sprawdzili trzeźwość 53-latki. Kobieta miała w organizmie ponad 2 promile. Co więcej, okazało się, że ponad 4 lata temu zostały jej cofnięte uprawnienia do jazdy samochodem - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 Dalszy los mieszkanki Jastrzębia leży w rękach sądu. Grożą jej 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ktoś09.02.2017 18:40

Brawo ten,co to zgłosił policji.Pijaków za kierownicą trzeba ostro tępić.Bo to jest nasze zagrożenie na drogach.

kierowca09.02.2017 17:03

Co za cholerna baba! Potencjalna morderczyni. I co jej zrobią?