Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
9 lutego 2017

Owsiak rozliczył Jastrzębie. WOŚP zebrała 103 tys. zł

Owsiak rozliczył Jastrzębie. WOŚP zebrała 103 tys. złZobacz więcej zdjęć
fot. Robert Szymański

Mimo że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był w styczniu, to dokładne rozliczanie poszczególnych sztabów trwało przez około miesiąc. Jastrzębska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otrzymała 7 lutego dokładne rozliczenie. Zebrano 103 188,50 zł. 

Jastrzębski sztab WOŚP został rozliczony przez fundację Jurka Owsiaka. Wiadomo, że w naszym mieście kwota, która wpadła do puszek to 103 188, 50 zł.

- Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość i czas, który nam poświeciliście. Za moc pozytywnej energii, dzięki której wierzymy, że wszystko jest możliwe. Dziękuję wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wszystkim, którzy wzięli w niej udział za wspólne działanie na rzecz dobra innych. Pieniądze zebrane podczas 25. Finału WOŚP zostaną przeznaczone dla ratowania zdrowia i życia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom - powiedział Jarosław Potępa, szef sztabu WOŚP w Jastrzębiu-Zdroju.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi Jastrzębianie podziękowali Owsiakowi

Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi Jastrzębianie podziękują Jurkowi Owsiakowi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
qqwq11.02.2017 14:22

To samo bedzie z Lechem Wałęsą wszystko wyjdzie na jaw kim jest pan Jurek Owsiak i WOŚP

...11.02.2017 9:32

W celi nie będzie przebierał z kim jeść.

Ks. Robak10.02.2017 8:36

Z czego się pan utrzymuje? z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie

aaa09.02.2017 23:58

Do: zajac bax Na pewno się rozliczy jak zawsze. Jeśli Cię to interesuje to bez trudu znajdziesz wszystkie rozliczenia w internecie. Nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna fundacja, która jest tak dokładnie sprawdzana jak WOŚP i gdyby cokolwiek się nie zgadzało to Owsiak już by siedział.

wolontariusz09.02.2017 22:50

Zaraz odezwą się zakompleksieni przeciwnicy tej pięknej i szczytnej akcji. Ja zebrałem trochę ponad 350 zł i jestem z tego dumny a moi rodziceze mnie . Sie ma

TomTom09.02.2017 22:26

Zając Bax...coś dobrze poinformowany jesteś ....zarządzasz tymi ukrytymi kontami ???

zajac bax09.02.2017 16:41

a rozliczy sie w tym roku owsik czy ukryje jak zawsze? czerwona kreatura

Pokaż wszystkie opinie (11)