Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
9 lutego 2017

Śmierć podczas alkoholowej libacji na Przyjaźni

Śmierć podczas alkoholowej libacji na Przyjaźni
fot. pixabay

Dla jednego z mężczyzn, który wziął udział w alkoholowej libacji na osiedlu Przyjaźń, zakończyła się ona tragicznie. 50-latek nie przeżył. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju. Śledczy ustalali, czy do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie. 

Wszystko zaczęło się we wtorek wieczorem, kiedy dwóch mężczyzn postanowiło wspólnie spędzić czas. Spotkali się u jednego z nich w mieszkaniu na osiedlu Przyjaźń spożywając alkohol. Jak informuje Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju, w trakcie suto zakrapianego wieczoru jeden z nich postanowił wyjść na klatkę schodową. Przewrócił się i uderzył głową w schody. Drugi mężczyzna pomógł mu wstać i zaprowadził z powrotem do mieszkania, po czym oboje zasnęli. Rano okazało się, że mężczyzna, który doznał obrażeń głowy nie żyje. Właściciel mieszkania powiadomił policję. Na miejscu, około godziny 9:00 zjawił się również prokurator.

- Prokurator podjął działania w celu stwierdzenia bądź wykluczenia działania osób trzecich w kontekście śmierci mężczyzny. Nie stwierdzono, aby ktokolwiek przyczynił się do jego zgonu - poinformował zastępca Prokuratora Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju Arkadiusz Kwapiński. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
mieszkaniec. K12.02.2017 9:45

Do max...Niedoinformowany jesteś,a pouczasz innych...pierwsze osiedle w Jastrzębiu to Przyjaźń,nie licząc Zdroju...wybudowane w 1962r. Wtedy oddawano do ruchu kop. Jastrzębie... A osiedle to był jeden wielki wulec...sądzę,ze właśnie tutaj Cię tata zrobił mamie, a następnie przeniósł się na Śląską

Do suka12.02.2017 9:05

I ciebie też.. A tak ogólnie to szkoda Mańka...spoko gość i nieszkodliwy był

do hajer10.02.2017 16:01

Powinieneś być wdzięczny, źe miasto Jastrzębie dało ci pracę chamie ze wsi. Za niedługo wszystkie swd sci będą sobie szukać pracy na swoich wsiach przy wypasie gęsi i świń

max do tutylec10.02.2017 15:38

najstarsze bloki są na Śląskiej nie licząc Zdroju,ot taki z ciebie tutylec,chyba zwerbowany tutylec.

Do hajer10.02.2017 11:44

Byłeś kiedyś poza Jastrzębiem? Mamy wrażenie, że nie. Twoje wyobrażenia o świecie są dziecinne.

Tubylec10.02.2017 11:29

Parę lat wstecz miasto eksmotowalo kilka dziesiąt rodzin alkoholików zlodzieji degeneratów z ulic turystyczna Zielona jasna Wielkopolska katowicka Wrocławska itd ponieważ są tu najstarsze bloki o niskim standardzie i dlatego jest tu jak jest

lolek10.02.2017 9:28

A kiedy słynny Adrian S. co zakatował na śmierć didżeja w "Zaciszu", będzie miał wyrok?

Pokaż wszystkie opinie (20)