Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 lutego 2017

Mężczyzna groził, że ją zabije

Mężczyzna groził, że ją zabije
fot. KMP Jastrzębie

Sąd zakazał mu zbliżania się do byłej partnerki, ponieważ mężczyzna kierował pod jej adresem groźby. Jednak jastrzębianin złamał ten zakaz i nie zaprzestał nękania kobiety. Obecnie przebywa w zakładzie karnym. 

Na początku ubiegłego miesiąca prokurator zastosował wobec 35-latka dozór policyjny, zakazując mu jednocześnie kontaktu z byłą partnerką. Powodem takiej decyzji były wielokrotne groźby pozbawienia życia, które mężczyzna kierował pod adresem swojej byłej partnerki.

- Jastrzębscy mundurowi wielokrotnie interweniowali w związku z agresywnym zachowaniem 35-latka, który zaczepiał i nachodził kobietę w mieszkaniu, wysyłał wiadomości z pogróżkami oraz dokonał kradzieży jej rzeczy. W związku z niestosowaniem się do prokuratorskiego postanowienia, sąd postanowił zaostrzyć środek zapobiegawczy i tymczasowo aresztował jastrzębianina. Najbliższe 2 miesiące 35-latek spędzi w areszcie, gdzie będzie oczekiwał na proces sądowy. Grozi mu 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Obojczyk11.02.2017 8:41

Kiedys policja/milicja takiemu trefnisiowi zrobilaby sciezke zdrowia i od razu by dotarlo do szarej komoreczki ze jak Pani nie chce to zwrot na piecie.

gustawo10.02.2017 16:10

mieszkaniec szkoda,że ty się rozwijasz

zenek10.02.2017 15:09

@mieszkaniec zamknij sie juz,wylacz komputer i wyjdz na ulice

xyz10.02.2017 11:42

Dorwiemy go bo wiemy gdzie siedzi i przekonamy żeby tego nie robił.

mieszkaniec10.02.2017 7:59

Miasto się rozwija