Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 lutego 2017

JSW wypłaci w marcu premie dla pracowników

JSW wypłaci w marcu premie dla pracowników
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa wypłaci swoim pracownikom „nagrodę jednorazową”. Pieniądze mają wpłynąć na konta w dniu 6 marca. Porozumienie, które gwarantuje wypłatę tego ponadprogramowego świadczenia zostało zawarte pomiędzy Zarządem JSW, a Reprezentatywnymi Organizacjami Związkowymi, działającymi w Spółce. 

- Decyzję o indywidualnej wysokości „nagrody jednorazowej” dla pracowników podejmuje kierownictwo każdego zakładu JSW S.A. Nagroda ta ma charakter uznaniowy i nie może być przedmiotem roszczeń pracownika - napisano między innymi w porozumieniu.

Oprócz tego związkowcy i zarząd dogadali się w sprawie przeszeregowań pracowników. Ma to dotyczyć do 10 proc. spośród wszystkich zatrudnionych w jednym zakładzie.

- Przeszeregowaniem winni być objęci wyłącznie pracownicy wyróżniający się i zasługujący w opinii kierownictwa zakładu na to wyróżnienie, ze szczególnym uwzględnieniem pracowników zaszeregowanych na najniższych kategoriach - napisano m.in. w porozumieniu.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (91)
zainteresowany 17.02.2017 11:19

Czy to prawda ze ci odeszli do srk też dostaną premie ,też pracowali prawie cały rok

marek15.02.2017 23:29

górników na produkcje po 1 tygodniu pracy nie będzie ani jednego a pod kwk leżą i ciągle im mało tyle w temacie

olo14.02.2017 6:58

to tylko w polsce może byc górnik który pracował na swoją barbórke dostał jej 20 % reszte dano nielegalnie biurowcom teraz zamiast mu ją zrekopemsować to ponowni robią unik zmieniając zapis że to premia i należy się pracownikom którzy są zatrudnieni do 1 stycznia 2017 takiego złodziejstwa nie ma nigdzie w żadnym kraju tym co znowu zabiorą emerytom i srk dadzą biurokratom żeby się przypodobać bo ostatnio w takiej solidarnosci dziennie mają dużo wypisów

waldi13.02.2017 20:30

dadzą wam kilka groszy a wypłaty obetną przez 3 miesiące i tak odbiorą swoje z nawiązką dalej płaccie składki nierobom związkowym

kamilek13.02.2017 16:25

Związkowcy to jedna banda.to co oni wyprawiają to jest skandal.ogołocili załogę z pieniędzy teraz negocjują ochłapy i to nie dla każdego i bohaterami sie czują.kpiny.

herflik13.02.2017 16:21

Temu dysponentowi cwikli z boryni to aktualizacja badan psychologicznych proszę zlecić.

Pokaż wszystkie opinie (91)