Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
10 lutego 2017

Mężczyznę przygniotło auto dostawcze. Nie żyje

Mężczyznę przygniotło auto dostawcze. Nie żyje
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek rano doszło do śmiertelnego wypadku na terenie jednego z zakładów pracy znajdujących się przy ul. Armii Krajowej. Mężczyznę przygniótł samochód. Niestety, poszkodowany zmarł niedługo po zdarzeniu.

Dzisiaj po godzinie 9:00 doszło do, jak się okazało, śmiertelnego wypadku w pracy. Według nieoficjalnych informacji 69-letni mężczyzna, który naprawiał auto nie zabezpieczył odpowiednio pojazdu z włączonym silnikiem. W trakcie wykonywania swoich czynności 3 tonowy samochód dostawczy przygniótł mężczyznę. Obecni na miejscu pracownicy sąsiedniego warsztatu samochodowego wydobyli go spod auta i zaczęli reanimować. Wezwano zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu pojawli się również strażacy.

- Niestety, mężczyzna po przywiezieniu  na Izbę Przyjęć Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego zmarł - powiedziała rzecznik szpitala Alicja Brocka. 

Prokuratura bada sprawę pod kątem tego, czy nie doszło do wypadku przy pracy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Trans13.02.2017 17:58

Nie był zachlanym emerytem i prowadził działalność transportową od wielu lat i dobrze sobie radził w tej branży gdyż był operatywny i pracowity.Niech odpoczywa w spokoju .

...12.02.2017 16:52

[*]

Do olo11.02.2017 22:52

Dlaczego uciekłeś?

SJZ11.02.2017 18:40

Z tego co wiem to wypadek był trochę przed 8. I trochę inaczej to wyglądało niż napisano w artykule.

Emil10.02.2017 23:08

Olo! Jestes zero dno. Nie myśl że jesteś anonimowy!

Do olo10.02.2017 21:53

Te olo! A co ty jesteś? Gnój, szczyl w dodatku małolat. Znam cie i jak cie spotkam to masz deske w plery!

do olo10.02.2017 20:02

Jakim trzeba być śmieciem i to na dodatek anonimowym żeby takie coś napisać ?? Każdy jest cwaniak anonimowo bo w rzeczywistości za te i tym podobne inne teksty obawiał by się że dostanie po mordzie.

Pokaż wszystkie opinie (23)