Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
13 lutego 2017

Przesłuchają dziewczynę związaną z nauczycielem

Przesłuchają dziewczynę związaną z nauczycielem
fot. UM Jastrzębie

Niedawno jastrzębskie środowisko było zelektryzowane informacją o związku uczennicy ze swoim nauczycielem. Mężczyzna przyznaje się do bliskich kontaktów z nastolatką. Twierdzi, że do niczego jej nie zmuszał. To jednak jeszcze nie koniec sprawy. 

Dyrektor szkoły zawiadomiła prokuraturę, a ta podjęła działania sprawdzające. Jak poinformowano w Prokuraturze Rejonowej w Jastrzębiu-Zdroju, 16-latka ma być przesłuchana przez sąd w obecności psychologa. Uzyskany w ten sposób dowód będzie ważny, bo między innymi od tych zeznań prokuratura uzależnia swoje dalsze kroki.

Przypomnijmy, że Prokurator Rejonowy Jacek Rzeszowski poinformował, że śledczy sprawdzają czy nie doszło do przestępstwa z artykułów 199 i 200 Kodeksu Karnego. Pierwszy z nich mówi o nadużyciu stosunku zależności lub krytycznego położenia do obcowania płciowego lub poddaniu się innej czynności seksualnej.  Drugi - o obcowaniu seksualnym z osobą będącą poniżej 15 roku życia. Na razie mężczyźnie nie postawiono zarzutów. Twierdzi, że do niczego nie zmuszał dziewczyny.

Zawieszony nauczyciel ma stanąć przed Komisją Dyscyplinarną dla Nauczycieli działającej przy Śląskim Kuratorium Oświaty. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

"Dziękujemy nauczycielom za wędrówki w nieznane" "Dziękujemy nauczycielom za wędrówki w nieznane"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
O co chodzi 22.02.2017 21:59

Rodzice pannę zamknęli w domu, a on sobie grucha z nową - starą kochanką na osiedlu Przyjaźń. Żenujące Panie Piotrze!!!

Seboc14.02.2017 15:12

Jeden z nielicznych jastrzebskich przejawów modernizmu. Piękny budynek. Dobrze, że go nie zdewastowali dobudowa jak dom Witczaka.

Gość14.02.2017 9:34

Nie zazdroszcze jej tego przesłuchania

do La La14.02.2017 7:33

To jest sąd w Jastrzębiu :)

La La13.02.2017 22:43

Ktoś wie co to za budynek i gdzie się znajduje? Pierwszy raz go widzę:)

zorientowany13.02.2017 20:50

Dadza pare stowek potem to potraca z 3 kolejnych wyplat bo fundusz plac jest jeden i nie z gumy związkowcy odtrabia sukces a dyrekcja zadowolona ze wydymali ponad 2000 ludzi czyli swiezych emerytow i tych co z koncem roku przeszli do SRK ponieważ wyrównanie barbórki nazwali premia jednorazowa która im się nie nalezy

a13.02.2017 16:58

flaki z olejem

Pokaż wszystkie opinie (21)