Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 lutego 2017

7 jednostek strażackich walczyło w nocy z ogniem

7 jednostek strażackich walczyło w nocy z ogniem
fot. jastrzebskiedrogi / facebook.com

Strażacy poradzili sobie z nocnym pożarem, który miał miejsce w sobotę w sołectwie Borynia.  Z ogniem walczyło 7 jednostek straży pożarnej, które po 3 godzinach opanowały sytuację. Nikomu nic się nie stało, a straty oszacowano na ok. 5 tys. zł. 

- W sobotę ok. godz. 0:38 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał informację o pożarze beli słomy, znajdujących się przy ul. Gajowej. Na miejsce wysłano 4 zastępy strażackie. Oprócz nich w akcji brały udział 3 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. Paliło się 100 sztuk sprasowanych beli słomy. Strażacy walczyli z ogniem przez 3 godziny - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Strażacy informują, że to nie pierwszy taki pożar w tym miejscu. W 2015 roku również płonęła słoma. W obydwu przypadkach najprawdopodobniej było to podpalenie. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
a13.02.2017 14:46

bela słomy podpaliła się o 3 w nocy przy kilkustopniowym mrozie?