Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 lutego 2017

W tym zawodzie można nieźle zarobić

W tym zawodzie można nieźle zarobić
fot. ZSZ

Zespół Szkół Zawodowych przekonuje, że są zawody, w których przyszłość wydaje się pewna i związana z dobrze płatną pracą.  Mogli się o tym przekonać gimnazjaliści, którzy wzięli udział w spotkaniu w Zespole Szkół Zawodowych. 

W środę, 8 lutego, w Zespole Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się spotkanie gimnazjalistów z przedstawicielem jednej z firm, z którą szkoła nawiązała współpracę w celu realizacji praktycznej nauki zawodu monter izolacji budowlanych. Firma specjalizuje się w zabezpieczeniach antykorozyjnych i ogniochronnych, pracach wysokościowych i alpinistycznych.

- W spotkaniu uczestniczyło 26 uczniów jastrzębskich gimnazjów zainteresowanych nauką tego zawodu. W pierwszej części spotkania przedstawiciel Daas Group zaprezentował działalność firmy, następnie uczestnicy udali się do malarni w Będzinie, gdzie mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w zawodzie monter izolacji budowlanych - informuje Zespół Szkół Zawodowych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wypłacą deputat do końca roku JSW: Wypłacą deputat do końca roku

Wpływy z mandatów wyniosą ok. 1 mln zł Wpływy z mandatów wyniosą ok. 1 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!