Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
14 lutego 2017

Policja powstrzymała pijanego mężczyznę

Policja powstrzymała pijanego mężczyznę
fot. KMP Jastrzębie

Chciał odjechać samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Nie wiadomo, jak skończyłaby się ta podróż, gdyby nie przytomne zachowanie przechodnia. Mężczyzna uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę. 

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał informację, że kolejny pijany kierowca zamierza wyruszyć na jastrzębskie drogi.

- Na ulicę Podhalańską pojechał patrol drogówki. Z relacji zgłaszającego wynikało, że widząc jak zataczający się chodnikiem mężczyzna wsiada do auta na miejsce kierowcy, podbiegł do niego i zabrał kluczyki. Dzięki takiej reakcji, nie zdołał on uruchomić silnika. Jastrzębianin był pijany. Na miejsce przyjechała wskazana przez niego osoba, której przekazano samochód - informuje KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kierowca14.02.2017 16:40

Takich pijanych powinno się bardzo mocno karać, Stanowią ogromne zagrożenie. Jeden z takich pijanych kierowców wyjechał z podporządkowanej ulicy pod samochód prowadzony prawidłowo przez kobietę. Tragedia. Kobieta zginęła na miejscu. Pijakowi nic się nie stało.

Bunny14.02.2017 13:11

To wreszcie kto powstrzymał tego pijanego...bo jak dla mnie to nie policja...

fakt14.02.2017 7:46

Mężczyzna uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę , to tyle.....