Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 lutego 2017

Urząd Miasta podzielił pieniądze

Urząd Miasta podzielił pieniądze
fot. UM Jastrzębie

Do podziału było ponad 100 tysięcy złotych. Mogły się o nie ubiegać organizacje, które podejmują działania w dziedzinie kulturalnej. Dzięki tym dotacjom odbędą się koncerty, wystawy, spektakle. 

130 tysięcy złotych - tyle środków rozdysponowało miasto na cele kulturalne. Wśród stowarzyszeń, organizacji, parafii, które otrzymały środki znalazły się między innymi: Parafia Ewangelicko-Augsburska (20 tys. zł), która organizuje Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej. Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzni „Niezależni” (20 tys. zł) - wystawa fotograficzna. Fundacja Harmonicznego Chaosu (14 tys. zł) - Międzynarodowe Dni Jazzu JaZZtrzębie 2017. Ochotnicza Straż Pożarna Jastrzębie Górne (16 tys. zł) - Weekendowe Pokazy Zabytkowych Sikawek Konnych i innych kulturalnych atrakcji. Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Pana Jezusa (6 tys. zł) - Spotkania kulturalne przy fontannie św. Franciszka. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego Rząd zmniejszył dotacje dla województwa śląskiego

MZK: przychody 44 mln zł, dotacja 31,5 mln zł MZK: przychody 44 mln zł, dotacja 31,5 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość14.02.2017 21:53

No właśnie a miał być budowany nowy!!!

mieszkaniec14.02.2017 15:12

Budynku już dawno nie ma jakbyś nie zauważył.

Gość14.02.2017 12:44

Panie radny Piechoczek a co z budynkiem OSP Jastrzębie Górne?