Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
14 lutego 2017

Urząd Miasta podzielił pieniądze

Urząd Miasta podzielił pieniądze
fot. UM Jastrzębie

Do podziału było ponad 100 tysięcy złotych. Mogły się o nie ubiegać organizacje, które podejmują działania w dziedzinie kulturalnej. Dzięki tym dotacjom odbędą się koncerty, wystawy, spektakle. 

130 tysięcy złotych - tyle środków rozdysponowało miasto na cele kulturalne. Wśród stowarzyszeń, organizacji, parafii, które otrzymały środki znalazły się między innymi: Parafia Ewangelicko-Augsburska (20 tys. zł), która organizuje Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej. Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzni „Niezależni” (20 tys. zł) - wystawa fotograficzna. Fundacja Harmonicznego Chaosu (14 tys. zł) - Międzynarodowe Dni Jazzu JaZZtrzębie 2017. Ochotnicza Straż Pożarna Jastrzębie Górne (16 tys. zł) - Weekendowe Pokazy Zabytkowych Sikawek Konnych i innych kulturalnych atrakcji. Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Pana Jezusa (6 tys. zł) - Spotkania kulturalne przy fontannie św. Franciszka. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto podzieliło 400 tys. zł  Miasto podzieliło 400 tys. zł

Gdzie się podział milion złotych? Gdzie się podział milion złotych?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość14.02.2017 21:53

No właśnie a miał być budowany nowy!!!

mieszkaniec14.02.2017 15:12

Budynku już dawno nie ma jakbyś nie zauważył.

Gość14.02.2017 12:44

Panie radny Piechoczek a co z budynkiem OSP Jastrzębie Górne?