Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
15 lutego 2017

Zderzenie samochodów na Drodze Głównej Południowej

Zderzenie samochodów na Drodze Głównej Południowej
fot. drogionline / facebook.com

We wtorek, 14 lutego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe. 

We wtorek, około godziny 17:00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrał zgłoszenie o wypadku samochodowym. Na miejsce natychmiast wysłano drogówkę, powiadomiono również Państwową Straż Pożarną oraz ratownictwo medyczne.

Jak informują świadkowie zdarzenia zaraz po wypadku zablokowany został pas drogi od osiedla Zofiówka w kierunku Pawłowic i lewoskręt z ulicą Pszczyńską, w kierunku ulicy Rybnickiej. Wystąpiły również utrudnienia na lewoskręcie DGP z ulicą Pszczyńską.

Przybyła straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia, wyłączyła akumulatory i zneutralizowała plamy na jezdni po rozlanych płynach eksploatacyjnych.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do sobec16.02.2017 12:56

A Madryt? Byki latają powietrzu?

Seboc16.02.2017 9:46

Dubaj leży na pustyni. W bezwietrzna pogodę pył unoszony przez gorące powietrze, które miasto emituje, przykrywa miasto tak mocno, że słońce nie wschodzi.

Kilka dni temu było w radiu:15.02.2017 21:45

W radiu była audycja o zanieczyszczeniu na świecie. Polska jest daleko od czołówki zanieczyszczonych miast.
Co dziwne najbardziej zanieczyszczone miasta to Dubaj,Berlin,Paryż Madryt. Dziwi mnie czym pala w tym Madrycie czy Dubaju? A może to nie wina węglą a tylko nagonka na węgiel węglopochodne i kopalnie. Żeby zlikwidować pozamykać i otworzyć na nowo pod godłem Pyrlika, Żelazka i swastyki.
Ci co nie wiedzą co to jest żelazko - nie pytajcie i nie łączcie z tym do prasowania.
Pozdrawiam.

Lolek15.02.2017 20:50

Czy już nikt nie pamięta przekroczonych norm po kilkaset procent? Nas truła Czechosłowacka kopalnia która jest tuż przy granicy. Niedaleko, między Wodzisławiem a Rybnikiem była koksownia, która truła tak bardzo, ze ukrywano skutki jej działania. Kopalnie dawały pył węglowy, który był widoczny nawet na liściach. Nie wspomnę o mieszkaniach z nieszczelnymi oknami. A woda w kranach! Tragedia.
A tu nagle smog? Skąd on się bierze. Kto nas truje po cichu. Samochody z katalizatorami? A Syrenki, Trabanty ciągnące za sobą warkocze dymu. Dziś "dymią" parą wodną z lekkim dodatkiem spalin samochody których silniki nierozgrzane. Może ktoś w końcu ujawni prawdę. A smog pojawił się tu, w Jastrzębiu niedawno. W Krakowie był zawsze. Ale nie w Jastrzębiu, taki jak się pojawia teraz. Co jest grane?

mop15.02.2017 15:25

do tych fachowców od smogu :) przez ostatnich 8 lat smogu nie było co ? tylko teraz nagonka sie zrobiła... przyjdzie wiatr i to rozgoni

Do mieszkaniec i innych15.02.2017 15:13

I co z tego wynika? Skąd nagle pojawia się smog, którego kiedyś nie było? Dlaczego po zmroku wyraźnie czuć zanieczyszczone powietrze? Czyżby właściciele domów palili plastyki, gumy i inne trujące rzeczy? Czy Straż Miejska działa czy tylko udaje? To, że ich widać jak jeżdżą, to nie znaczy, że działają dobrze.

mieszkaniec15.02.2017 9:45

mieszkaniec.K ma rację

Pokaż wszystkie opinie (9)