Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
15 lutego 2017

Zderzenie samochodów na Drodze Głównej Południowej

Zderzenie samochodów na Drodze Głównej Południowej
fot. drogionline / facebook.com

We wtorek, 14 lutego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe. 

We wtorek, około godziny 17:00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju odebrał zgłoszenie o wypadku samochodowym. Na miejsce natychmiast wysłano drogówkę, powiadomiono również Państwową Straż Pożarną oraz ratownictwo medyczne.

Jak informują świadkowie zdarzenia zaraz po wypadku zablokowany został pas drogi od osiedla Zofiówka w kierunku Pawłowic i lewoskręt z ulicą Pszczyńską, w kierunku ulicy Rybnickiej. Wystąpiły również utrudnienia na lewoskręcie DGP z ulicą Pszczyńską.

Przybyła straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia, wyłączyła akumulatory i zneutralizowała plamy na jezdni po rozlanych płynach eksploatacyjnych.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do sobec16.02.2017 12:56

A Madryt? Byki latają powietrzu?

Seboc16.02.2017 9:46

Dubaj leży na pustyni. W bezwietrzna pogodę pył unoszony przez gorące powietrze, które miasto emituje, przykrywa miasto tak mocno, że słońce nie wschodzi.

Kilka dni temu było w radiu:15.02.2017 21:45

W radiu była audycja o zanieczyszczeniu na świecie. Polska jest daleko od czołówki zanieczyszczonych miast.
Co dziwne najbardziej zanieczyszczone miasta to Dubaj,Berlin,Paryż Madryt. Dziwi mnie czym pala w tym Madrycie czy Dubaju? A może to nie wina węglą a tylko nagonka na węgiel węglopochodne i kopalnie. Żeby zlikwidować pozamykać i otworzyć na nowo pod godłem Pyrlika, Żelazka i swastyki.
Ci co nie wiedzą co to jest żelazko - nie pytajcie i nie łączcie z tym do prasowania.
Pozdrawiam.

Lolek15.02.2017 20:50

Czy już nikt nie pamięta przekroczonych norm po kilkaset procent? Nas truła Czechosłowacka kopalnia która jest tuż przy granicy. Niedaleko, między Wodzisławiem a Rybnikiem była koksownia, która truła tak bardzo, ze ukrywano skutki jej działania. Kopalnie dawały pył węglowy, który był widoczny nawet na liściach. Nie wspomnę o mieszkaniach z nieszczelnymi oknami. A woda w kranach! Tragedia.
A tu nagle smog? Skąd on się bierze. Kto nas truje po cichu. Samochody z katalizatorami? A Syrenki, Trabanty ciągnące za sobą warkocze dymu. Dziś "dymią" parą wodną z lekkim dodatkiem spalin samochody których silniki nierozgrzane. Może ktoś w końcu ujawni prawdę. A smog pojawił się tu, w Jastrzębiu niedawno. W Krakowie był zawsze. Ale nie w Jastrzębiu, taki jak się pojawia teraz. Co jest grane?

mop15.02.2017 15:25

do tych fachowców od smogu :) przez ostatnich 8 lat smogu nie było co ? tylko teraz nagonka sie zrobiła... przyjdzie wiatr i to rozgoni

Do mieszkaniec i innych15.02.2017 15:13

I co z tego wynika? Skąd nagle pojawia się smog, którego kiedyś nie było? Dlaczego po zmroku wyraźnie czuć zanieczyszczone powietrze? Czyżby właściciele domów palili plastyki, gumy i inne trujące rzeczy? Czy Straż Miejska działa czy tylko udaje? To, że ich widać jak jeżdżą, to nie znaczy, że działają dobrze.

mieszkaniec15.02.2017 9:45

mieszkaniec.K ma rację

Pokaż wszystkie opinie (9)