Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
17 lutego 2017

Strażacy i policjanci przeszukiwali cmentarz

Strażacy i policjanci przeszukiwali cmentarz Zdjęcie archiwalne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kilkudziesięciu strażaków i policjantów szukało starszego mężczyzny, cierpiącego na zaniki pamięci. Poszukiwania trwały cztery godziny. Przeczesywano cmentarze i tereny leśne. 

Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju brała udział w poszukiwaniach 78-latka, mieszkańca Rydułtów.

- Zostaliśmy poproszeni o pomoc przez naszych kolegów z Rydułtów w odnalezieniu starszego mężczyzny. Jastrzębscy strażacy wraz z policjantami przeszukiwali tereny cmentarzy i terenów leśnych. Około godz. 1:00 w nocy  z 16/17 lutego znaleziono 78-latka. Udzielono mu pierwszej pomocy i odwieziono do domu -relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk, Zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki Śmierć nastąpiła przez płonące świeczki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
misiek 17.02.2017 21:29

Brawo nasi strażacy:)

@chory 17.02.2017 19:48

Jest tylko jeden problem - te baby nie chcą pracować w halach produkcyjnych

mieszkaniec.K17.02.2017 18:52

Hmmm...zasięg poszukiwań...cmentarze...mimo wszystko,dobrze,ze senior odnalazł się żywy

Chory17.02.2017 12:42

Jak zwykle, działania precyzyjne i niosące pomoc. To należy do ich podstawowych obowiązków. Tym niemniej należy się szacunek ludziom niosącym pomoc. Jest wiele instytucji i firm, które mają nam pomagać ale nie wszystkie to robią należycie. Najgorzej jest w państwowych przychodniach. panie w okienku nie dość, że okazują łaskę tym wciąż narzekającym chorym to często się zdarza, że obgadują ich przy innych chorych.
Proponuję zwolnić większość bab, które pracują w ZOZ-ach i zatrudnić jako sprzątaczki w halach produkcyjnych.