Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 lutego 2017

Warbus: Nie pozwolimy szkalować naszej firmy

Warbus: Nie pozwolimy szkalować naszej firmy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Firma „Warbus” zareagowała na ogłoszenia, które znajdują się zarówno na terenie zajezdni Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej, jak i w autobusach. Informują one, że firma nie reguluje swoich należności względem PKM. „Warbus” domaga się zaprzestania rozpowszechniania nieprawdziwych informacji na swój temat. 

Firma „Warbus” zwróciła się do organizacji związkowych, działających w PKM, z pismem, w którym wyjaśnia, że reguluje należności finansowe, jakie ma względem PKM.

-  W celu uniknięcia jakichkolwiek zaległości nasza spółka ustanowiła cesję naszych płatności z Międzygminnego Związku Komunikacyjnego w Jastrzębiu-Zdroju na rzecz PKM i otrzymał on płatność bezpośrednio z MZK - napisano m.in.  w piśmie.

„Warbus” zażądał natychmiastowego usunięcia z zajezdni PKM oraz autobusów informacji, że nie płaci za wykonane usługi przewozowe. Oczekuje też, że informacje takie nie pojawią się w przyszłości. Gdyby organizacje związkowe i pracownicy nie zastosowali się do tego wezwania, wówczas „Warbus” grozi wystąpieniem o wypłatę zadośćuczynienia i zapowiada dochodzenie swoich praw na drodze sądowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

MZK wypowiada umowę firmie Warbus MZK wypowiada umowę firmie Warbus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (61)
Do gosc223.02.2017 10:45

Podasz w końcu adres tego serwisu. ?z Lublina

lol21.02.2017 11:31

Do Jaś
Dziś o 10:24 Jaś masz rację szkoda komentować takie kłamstwa i się nakręcać Wszyscy wiedzą i mają już zdanie o firmie Warbus

Jaś 21.02.2017 10:24

Lol . nie denerwuj sie ,jeszcze trochę i nie będziesz miał o czym pisac. Proponuję skupić się na propozycjach pomocy dla PKMu , a nie na puszczaniu pary w gwizdek.

lol21.02.2017 9:27

Do gość2
20.02.2017 19:05 Gościu 2 Ta taka sama zajezdni i dyspozytornie mieliście mieć ja w Jastrzębiu Rok jesteście w Jastrzębiu i pasożytujecie na PKM Mówisz ze Scanie będą jeździć Lublina 400 km bhbhbh on za niedługo nie dojadą do Gliwic do serwisu nie macie pieniędzy na podstawowe naprawy jak wymiana oleju filtrów to co jest gwarancją Więc zlituj i nie pisz bzdur albo zamknij się albo do Lublina do nowej zajezdni hahaha do pakamery aaa nie bo tam już mieszka wasz egzekutor straszak

baśka21.02.2017 9:20

PKM-owi brakuje funduszy, to co ma kupić, kto pokryje czy dofinansuje zakupy. A tak z boku, to MZK decyduje o PKM. Chyba to wyraźnie widać.

Dogosc221.02.2017 9:08

Adreeeees jelopku

Gość21.02.2017 0:38

Jeśli Warbus taki Fajny dlaczego oferuje PKM odstąpienie swojego 8 letniego kontraktu i co się z tym wiąże zwolnienie 50 kierowców ?

Pokaż wszystkie opinie (61)