Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 lutego 2017

Policja skontrolowała autokary i ciężarówki

Policja skontrolowała autokary i ciężarówki
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci nie byli pobłażliwi i aż 36 razy sięgali po bloczek z mandatami. W trakcie akcji Truck & Bus, która była przeprowadzana również w Jastrzębiu stwierdzono, że nie wszystkie autobusy i ciężarówki są w dobrym stanie technicznym. 

Działania prowadzone były na terenie całego kraju, w tym również województwie śląskim. Pod szczególnym nadzorem mundurowych znaleźli się przede wszystkim kierowcy autokarów i samochodów ciężarowych. Tylko w Jastrzębiu-Zdroju w akcji wzięło udział 13 policjantów.

-  Stróże prawa skontrolowali w naszym mieście 84 kierujących, w tym 44 kierowców ciężarówek oraz 8 autobusów. W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci ujawnili 12 naruszeń stanu technicznego pojazdów. Ponadto mundurowi nałożyli 36 mandatów karnych, zaś w dwóch przypadkach wystąpili z wnioskiem o ukaranie do sądu. Zatrzymano także 3 dowody rejestracyjne - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
BUSOMAT PL20.02.2017 20:51

Bezpieczenstwo zawsze powinno byc na pierwszym miejscu.