Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
20 lutego 2017

Policja skontrolowała autokary i ciężarówki

Policja skontrolowała autokary i ciężarówki
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci nie byli pobłażliwi i aż 36 razy sięgali po bloczek z mandatami. W trakcie akcji Truck & Bus, która była przeprowadzana również w Jastrzębiu stwierdzono, że nie wszystkie autobusy i ciężarówki są w dobrym stanie technicznym. 

Działania prowadzone były na terenie całego kraju, w tym również województwie śląskim. Pod szczególnym nadzorem mundurowych znaleźli się przede wszystkim kierowcy autokarów i samochodów ciężarowych. Tylko w Jastrzębiu-Zdroju w akcji wzięło udział 13 policjantów.

-  Stróże prawa skontrolowali w naszym mieście 84 kierujących, w tym 44 kierowców ciężarówek oraz 8 autobusów. W trakcie kilkunastogodzinnych działań policjanci ujawnili 12 naruszeń stanu technicznego pojazdów. Ponadto mundurowi nałożyli 36 mandatów karnych, zaś w dwóch przypadkach wystąpili z wnioskiem o ukaranie do sądu. Zatrzymano także 3 dowody rejestracyjne - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
BUSOMAT PL20.02.2017 20:51

Bezpieczenstwo zawsze powinno byc na pierwszym miejscu.