Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
20 lutego 2017

Zderzenie samochodów na Piłsudskiego

  • Zderzenie samochodów na Piłsudskiego
  • Zderzenie samochodów na Piłsudskiego
  • Zderzenie samochodów na Piłsudskiego
Więcej zdjęć:
fot. drogionline / facebook.com

Kolejny wypadek poniedziałkowego ranka. Na alei Józefa Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jednemu z kierowców została udzielona pomoc medyczna. 

Około godziny 7:00 na alei Józefa Piłsudskiego (na skrzyżowaniu z ul. Bukową i ul. Olszową) doszło do zderzenia samochodów marki Fiat Palio z Renault Thalia.

- Fiat uderzył bokiem w nadjeżdżający samochód marki Renault. Najprawdopodobniej samochód wpadł w poślizg. Jednemu z kierowców, 29-letniemu mężczyźnie, została udzielona pomoc przedmedyczna. Skarżył się na bóle kręgosłupa - odcinka szyjnego i założono mu kołnierz ortopedyczny. Następnie został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego - poinformował bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
maniek 7420.02.2017 15:06

6.30 orla z pszczynska swiatła, nawet dobre zimówki nie pomagały bo na LUD NIMA SIŁY za cyt kabaretu TEY drogowcy wzieli sobie to do serca i wyjechali o 8.30 posypywac skrzyzowanie gdy wyszło słonce i ZACZEŁO DZIAŁAĆ NA KORZYŚĆ LUDZI lub tak jakos leciało w kabarecie TEY pozdrawiam fanów Jastrzebskiej Polskiej Nocy Kabaretowej

Bajceps20.02.2017 12:45

Bo jeździć to trzeba umieć niedzielni kierowcy ...

Leszek20.02.2017 12:36

Co robią służby porządkowe ,może ktoś się weźmie im za dupe i zaczną odpowiadać karnie za nic robienie.
Ul. Północna też była szklanka , łącznik pomiędzy ul.Pszczyńska - stare targowisko - Północna nieposypana , ślisko .

Kierowca 20.02.2017 11:40

Warunki były rano fatalne, jadąc chwilę po wypadku następni kretyni jechali Aleją jakby się im bardzo śpieszyło. Chyba nie warto!!!

Kredka20.02.2017 11:38

Jak Piłsudskiego długa to wyścigi na niej trwają. Odcinek od urzędu do ronda jak zielone mają to zapierdzielaja jak dzicy. Co tam że ograniczenie, że teren zabudowany ! Z drogi śledzie idiota jedzie!!

bos 20.02.2017 11:28

Kolejne tępaki za kierownicą:)

Kierowca20.02.2017 11:00

Gratuluję bezmyślności.