Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 lutego 2017

Kobieta była wyzywana, bita i więziona

Kobieta była wyzywana, bita i więziona
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pobił swoją partnerkę, która trafiła do szpitala. Okazało się, że mężczyzna już od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad kobietą. Teraz odpowie za to przed sądem. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia do jastrzębskiej komendy zgłosiła się pobita kobieta. Szybko okazało się, że rozległe obrażenia powstały w wyniku przemocy domowej, którą stosował wobec niej jej 35-letni partner. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna od kilku miesięcy regularnie znęcał się nad kobietą. 35-latek wyzywał, więził w mieszkaniu i brutalnie bił swoją partnerkę.

-  Po ostatniej awanturze, kiedy kobieta postanowiła przerwać milczenie i powiadomić o wszystkim organy ścigania, niezbędna okazała się pomoc medyczna. Prosto z komendy 37-latka trafiła do szpitala. Tego samego dnia policjanci zatrzymali domowego oprawcę. Sąd przychylił się do wniosku stróżów prawa oraz prokuratora i postanowił tymczasowo aresztować 35-latka. W związku z tym, że zatrzymany niedawno opuścił zakład karny, a przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy, wymierzona kara będzie surowsza. Za znęcanie grozi mu siedem i pół roku więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Jastrzębianka20.02.2017 23:04

Patologia rodzi patologię!

KL20.02.2017 18:09

Kobieta musi trafić do szpitala by ktoś cokolwiek zrobilzrobił z kryminalistą.

dARO20.02.2017 16:46

Łobuz kocha bardziej

Lucjan20.02.2017 14:52

Proponuję zastrzelenie podczas próby ucieczki lub ciężkie pobicie przez nieznanych sprawców. Takiego typa trzeba się pozbyć raz na zawsze, bo nadal będzie gnębił tą kobietę. A potem, wszyscy będą ubolewać, że biedna kobieta została ciężko pobita kolejny raz, lub popełniła samobójstwo. A ssss-n nadal będzie wolny i zadowolony.