Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 lutego 2017

Udany początek młodych siatkarek SMS

  • Udany początek młodych siatkarek SMS
  • Udany początek młodych siatkarek SMS
  • Udany początek młodych siatkarek SMS
  • Udany początek młodych siatkarek SMS
Więcej zdjęć:
fot. SMS

Młode siatkarki Jastrzębskiego Klubu Siatkarskiego Szkoły Mistrzostwa Sportowego udanie zainaugurowały rozgrywki czwartej ligi. W sobotę 18 lutego w hali Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego gładko pokonały rywala "zza miedzy" - drużynę POSiR Pszczyna w stosunku setów 3:0.

Młody zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego składający się z uczennic klas mistrzostwa sportowego  gimnazjum i liceum przystąpił do rozgrywek tegorocznej czwartej ligi z zamiarem awansu o szczebel wyżej. Jednakże, jak twierdzi trener Jan Papszun najważniejsze jest zdobycie doświadczenia dla młodych zawodniczek oraz stworzenie oferty dodatkowego grania, co jest bardzo ważne z punktu widzenia organizacji szkolenia szkoły mistrzostwa sportowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do Ja23.02.2017 19:42

Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Zainteresuj się rozgrywkami ligowymi zanim znów się skompromitujesz nawet anonimowo.

Ja21.02.2017 19:35

Czwarta liga to amatorki, a SMS to chyba wyżej powinień stawiać

Mario 21.02.2017 13:08

Julek chyba był na haju