Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 lutego 2017

Kobieta z czterema promilami opiekowała się dzieckiem

Kobieta z czterema promilami opiekowała się dzieckiem
fot. KMP Jastrzębie

29-letnia matka opiekowała się córką mając w organizmie prawie cztery promile alkoholu. Policja, którą wezwali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej, przekazała dziecko babci. Nieodpowiedzialna kobieta stanie przed sądem. 

W poniedziałek, przed godziną 15.00, jastrzębscy stróże prawa zostali zaalarmowani przez pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej o nietrzeźwej matce, opiekującej się swoją córką. W jednym z mieszkań na osiedlu Chrobrego policjanci zastali 29-letnią, pijaną kobietę.

- Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie prawie cztery promile. Chwilę później na miejscu zjawiła się babcia 1,5-rocznej dziewczynki, która zaopiekowała się wnuczką. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem kobieta naraziła życie lub zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo, grozić jej może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
mieszkaniec.K22.02.2017 19:58

mieszkanka...Patologie na wyłączność mają,Przyjazn i Gagarina...na pozostałym obszarze miasta to poprostu przypadek,ktory zdążą się i najlepszemu ;-)

.....22.02.2017 16:56

tylko pytam--żyje jeszcze???4 promile to musiała już dogorywać.

mieszkanka22.02.2017 14:27

A tu nie piszecie że to patologia ???? Widać, że nie tylko na mieszkaniach socjalnych są matki pijące!!! Dlatego nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. I co ma 500+ do tego czy ktoś pije ?? Takie osoby były,są i będą tylko najlepiej opisywać zawsze osoby z mieszkań socjalnych...

Gość22.02.2017 8:31

Z 500+ zrobiło się 4-.

do mieszkaniec 22.02.2017 8:16

W większyc miastach jest większa patologia, poczytaj kroniki kryminalne Krakowa czy Wrocławia, że już nie powiem Warszawy

mieszkaniec.K22.02.2017 7:14

I mieszkaniec również się rozwija...wow...brawo brawo :-D

mieszkaniec22.02.2017 7:00

Miasto się rozwija , byłby OWN to poszła by na spacer