Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
22 lutego 2017

Są pieniądze dla tych, którzy wymieniają kotły

Są pieniądze dla tych, którzy wymieniają kotły
fot. JastrzebieOnline.pl

Każdy, kto chce zakupić nowy kocioł grzewczy, buduje przydomową oczyszczalnię ścieków, podłącza się do kanalizacji lub miejskiej sieci centralnego ogrzewania, może liczyć na dofinansowanie, które wypłaca jastrzębski magistrat.

Mieszkańcy, których inwestycja przyczyni się do podniesienia, jakości środowiska w naszym mieście otrzymają na nią pieniądze. Ma to zachęcić jastrzębian do korzystania z urządzeń, które są jak najmniej szkodliwe zarówno dla ludzi, jaki i otoczenia.

W celu uzyskania dotacji należy złożyć specjalny wniosek w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa tut. Urzędu Miasta (pok.509, bud A, V piętro,) bądź na stronie internetowej.

- Dotacja do zakupu i montażu w budynku mieszkalnym kotła co. z automatycznym podajnikiem na paliwo stałe oraz na biomasę przysługuje po spełnieniu przez kocioł kryteriów sprawności cieplnej i wymagań w zakresie emisji wg obowiązującej Polskiej Normy w klasie 4 lub 5, potwierdzonych w certyfikacie energetyczno-emisyjnym wydanym przez instytucję posiadającą akredytację Polskiego Centrum Akredytacji - informuje jastrzębski Urząd Miasta.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ławka, która będzie ostrzegać przed smogiem powstała w garażu Ławka, która będzie ostrzegać przed smogiem powstała w garażu

Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jasiu22.02.2017 18:05

Tylko 3tys nie więcej niż 50%

Hanys22.02.2017 7:36

Ile i dlaczego tak mało