Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
22 lutego 2017

Strażacy sprawdzali czy nie doszło do zaczadzenia

Strażacy sprawdzali czy nie doszło do zaczadzenia
fot. PSP

We wtorek Państwowa Straż Pożarna dwukrotnie interweniowała w związku z podejrzeniem zaczadzenia.  Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażący apelują o ostrożność podczas korzystania z piecyków gazowych w łazienkach. 

- Pierwsza interwencja miała miejsce w bloku przy ulicy Harcerskiej o godz. 13:11. Lokatorzy zgłosili strażakom obawy o ulatniający się tlenek węgla. W ich mieszkaniu nie stwierdzono jego obecności. Jednak w mieszkaniach sąsiednich, znajdujących się w tym samym pionie znajdował się niebezpieczny gaz. Wezwano kominiarza, który orzekł, że piecyki gazowe w łazienkach są wadliwe i zakazał ich eksploatacji - poinformował bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Kolejną interwencję zgłoszono w bloku znajdującym się przy ulicy Harcerskiej.

- Ratownictwo medyczne otrzymało zgłoszenie o godz.18:00, że 31-letnia kobieta zasłabła. Pojawiło się podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla. Strażacy przybyli na miejsce, po dokonaniu badań, wykluczyli taką możliwość - relacjonuje bryg. Mirosław Juraszczyk.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!