Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 lutego 2017

Trafił do aresztu za posiadanie narkotyków

Trafił do aresztu za posiadanie narkotyków
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali z narkotykami 32-latka. Kilka gramów metamfetaminy policjanci znaleźli w kieszeni jego kurtki. Po przeszukaniu mieszkania jastrzębianina okazało się, że narkotyków jest znacznie więcej. 

Stróże prawa przejęli w sumie prawie 50 gramów amfetaminy i jej pochodnych, z których można przygotować nawet kilkaset działek dilerskich. 32-latkowi grożą 3 lata więzienia.

- Mężczyzna wpadł w ręce wywiadowców kilka dni temu, przed jednym z bloków na osiedlu Morcinka. W trakcie kontroli osobistej stróże prawa znaleźli w kieszeni jego kurtki woreczki z przeszło 4 gramami metamfetaminy. Podejrzewając, że narkotyków może być więcej, postanowili przeszukać także jego mieszkanie. Przypuszczenia okazały się słuszne. Wywiadowcy przejęli w sumie blisko 50 gramów amfetaminy i jej pochodnych, z których można przygotować nawet kilkaset działek dilerskich. 32-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
oko27.02.2017 8:43

jak z 50 g można zrobić kilkaset ?

1 worek - 1 g

50g - 200 worków ? Chyba jastrzębskich !

Gość26.02.2017 12:53

Do pozytyw !!!Może to ty jesteś ścierwo ?

ziomek26.02.2017 1:24

Popieram - jak władek to go zawinąć na ile się da ! Jak zioło to róbcie co chcecie :) Przecież za to wam płace - za bezpieczne miasto !

pozytyw25.02.2017 7:41

Tępić to należy takich jak ty pajacyku... jak czytam takie gówna jak twój post to aż się żyć odechciewa wiedząc że takie ścierwo jak ty mieszka w tym mieście

Porada24.02.2017 14:18

Gostek do kasacji.

Gość24.02.2017 8:35

Tępić ćpunöw,i nie udzielać pomocy lekarskiej

Gość24.02.2017 7:43

Chłopaczki noszący nocą towar w plecaczkach nikogo nie interesują.