Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 lutego 2017

Komendant Edward Deberny Zasłużony dla Miasta

Komendant Edward Deberny Zasłużony dla Miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Komendant Państwowej Straży Pożarnej starszy brygadier Edward Deberny odchodzi na emeryturę, po 42 latach pracy w zawodzie. Radni postanowili uhonorować go odznaką „Zasłużony dla Miasta Jastrzębie-Zdrój”. 

Odznaka nadawana jest osobom fizycznym, prawnym i innym organizacjom, które całokształtem pracy i działalności społeczno-politycznej przyczyniły się wybitnie do gospodarczego, społecznego i kulturalnego rozwoju Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności Miasta Jastrzębie-Zdrój oraz za szczególne zasługi poczynione dla dobra szeroko pojętego społeczeństwa obywatelskiego.   

Radni jednogłośnie uznali, że komendant Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju starszy brygadier Edward Deberny zasługuje na wyróżnienie.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Do "ktosik"27.02.2017 22:56

Jak "barani łbie" nie wiesz, kto decyduje o inwestycjach w mieście, to idź do szkoły, najlepiej 16to klasowej, bo 8 to za mało. Prezydent może proponować, wskazywać ścieżki, przedkładać projekty- a to Rada Miasta zatwierdza lub nie uchwałami wszelkie inwestycje i posunięcia. Tak więc stuknij się w ten pusty łeb, aż zadudni, to może Ci się w palicy coś rozświetli.........
Pozdrawiam, a dla komendanta-szacun

mieszkaniec25.02.2017 6:43

Tak to jest, kiedy dobra zmiana wymienia wszystkie stanowiska jak leci. Młodzi i wierni w miejsce starych i ...Zasłużonych.

henryk24.02.2017 16:34

Żeby pisać głupoty o człowieku to trzeba go najpierw poznać,atu jak widać nikt gościa nie zna

mieszkaniec24.02.2017 16:31

Mieszkaniec nie podszywaj się podemnie

Mieszkaniec to mieszaniec24.02.2017 15:58

Podpisujący się "mieszkaniec" jest osobą niezrównoważoną. W dodatku wykorzystuje podpis kogoś innego.

Gość24.02.2017 15:05

miejscy decydenci otrzymywali medale zasłużonych dla pożarnictwa to teraz się odwdzięczyli. Tak się toczy życie w tym kraju.Ja tobie teraz , a ty później mnie.......

ktosik24.02.2017 11:17

Brawo Kilt- i tyle w kwesti odejścia na emeryture. A mieszkaniec - prosze ten tekst skierować do "Pani prezydent". Wybory coraz blizej- musi cos obiecac na nastepna kadencje bo do tej pory nie bardzo widze spełnione obietnice

Pokaż wszystkie opinie (13)