Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 lutego 2017

Policyjny pościg za przestępcą drogowym

Policyjny pościg za przestępcą drogowym
fot. KMP Jastrzębie

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych inny samochód. Na dodatek nie zatrzymał się do kontroli i uciekł przed policją, popełniając kolejne wykroczenia. Teraz poniesie za nie konsekwencje i stanie przed sądem. 

Podczas służby mundurowi zauważyli jadące ulicą Podhalańską audi, którego kierowca wyprzedził inny samochód na przejściu dla pieszych. W związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci dali mężczyźnie sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. 26-latek zlekceważył je i zaczął uciekać.

-  Podczas brawurowej jazdy, kierowca audi dopuścił się kolejnych, bardzo niebezpiecznych zachowań na drodze. Wyprzedzając z nadmierną prędkością na skrzyżowaniu oraz podwójnej linii ciągłej, zmusił innych kierowców do gwałtownego zjechania na pobocze. W wyniku skrajnej nieodpowiedzialności 26-latka nikt na szczęście nie ucierpiał. Jastrzębianin nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów, mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu -  informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość28.02.2017 11:57

Ale bajer "nie potrafi wytłumaczyć swojego zachowania" to niech wyślą go na badania psychiatryczne to się okaże czy jest chory czy symuluje a nie głupa będzie teraz udawał żeby dostać mniejszą karę.

Karol27.02.2017 20:46

Głupkom powinno się zabierać nie tylko prawo jazdy ale i samochód z zakazem kupienia następnego.

Gość27.02.2017 17:58

o nie ma mieszkańca