Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 lutego 2017

Kto zwinął asfalt w sołectwie Moszczenica?

Kto zwinął asfalt w sołectwie Moszczenica?
fot.pixabay

- Ktoś zwinął asfalt z ulicy Szotkowickiej – poinformował podczas lutowej sesji Rady Miasta Tadeusz Gorgol. Radny zwrócił sie do władz miasta z prośbą o rozwikłanie tej zagadki i pomoc w powrocie asfaltu na swoje miejsce. 

Jak powiedział radny, ponad dwa lata temu, kiedy Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji prowadził prace modernizacyjne w sołectwie Moszczenica z ulicy Szotkowickiej zdjęto część nawierzchni asfaltowej. Mieszkańcy cierpliwie czekali na ponowne jej położenie, ale na próżno.

- Nawierzchnia została usunięta w dziwny sposób, bo zdjęto jej część, można powiedzieć połowę jej grubości na odcinku 80-100 metrów. Może uczciwy znalazca odda asfalt. Może ktoś z Urzędu Miasta wie, kto zwinął asfalt? - pytał radny Tadeusz Gorgol. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gwidon27.02.2017 19:26

Moszczenicę przyłączyć do Marklowic tam na noc zwijają asfalt.

do mieszkaniec 27.02.2017 18:23

A tobie mama, jak byłeś mały, zwinęła mózg!!! Ale myślę, że tą pustą przestrzeń jaka ci została w czaszce, można by wypełnić pianką montażową i powinno być git.

mobi27.02.2017 13:50

co do wodociagów to prowadza teraz prace kanalizacyjne w sołectwie szeroka i to co tutaj się wyprawia to jeden wielki syf i fuszerka ! ludzie maja już dość tego syfu

Gość27.02.2017 13:36

Wodociągi - Pan Pilarski - UM inwestycje Pani Pilarska, remonty szwagier Pilarskich z Moszczenicy - błędne koło remontowe w Jastrzębiu!

Ktoś27.02.2017 12:23

Zakład Wodociągów i Kanalizacji to bardzo nierzetelna firma.Rozbabrają teren na którym mają prace.Wykonują tę pracę,ale o tym aby zostawić teren przynajmniej tak jak zastali to już nie !

Zeb27.02.2017 9:19

Szukać w marklowicach

seboc27.02.2017 9:08

Przeciez nie od wczoraj wiadomo, ze zwijanie asfaltu to specjalnosc soltysa Marklowic.

Pokaż wszystkie opinie (8)