Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 lutego 2017

Kierowcy byli na celowniku. Poleciały mandaty

Kierowcy byli na celowniku. Poleciały mandaty
fot. KMP Jastrzębie

Kierowcy jeżdżą z nadmierną szybkością. Podczas akcji „Prędkość” przeprowadzonej przez Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju mundurowi nie byli pobłażliwi i za to wykroczenie karali mandatami. 

Akcja miała uświadomić uczestnikom ruchu, jak istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa ma poruszanie się z dozwoloną prędkością. Podczas trwających cały dzień działań, mundurowi wykorzystali dostępny sprzęt służący do pomiaru prędkości.

- Wśród 77 skontrolowanych kierowców, 69 zapomniało o zdjęciu nogi z gazu. Ryzykowna jazda zakończyła się dla 64 z nich mandatami karnymi. Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą, zapewniając jednocześnie, że tego typu akcje z pewnością będą powtarzane - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Do janosika 01.03.2017 14:22

Jazda z głową i 10 lat bez mandatu a rocznie ponad 25 tyś/km.
Oby nie zapeszyć.

Yanosik01.03.2017 9:45

Yanosik i 3 lata bez mandatu:)

HAHAHA28.02.2017 16:44

A ja używam Yanosika i nie mam żadnych mandatów!

Do "mieszkaniec"28.02.2017 16:20

Zacznij się też rozwijać umysłowo, choć to trudne a dla ciebie, pewnie nie osiągalne.

Karol28.02.2017 16:19

Dziś widziałem kilku przygłupów szybkościowców. Niektórzy, wyprzedzają na podwójnej ciągłej. Za to powinna się obcinać jaja, żeby taki przygłup nie mógł się rozmnożyć.
Do"ola". CB nie służy do ostrzegania przed policją tylko przed nieszczęściami na drodze jak wypadek, karetka na sygnale. Także do udzielenia pomocy, n.p. podrzucenia jakieś potrzebnej informacji lub podpowiedzenia jak się zachować w trudnej sytuacji. Jeśli używasz do ostrzegania przed policją to możesz mieć poważne problemy. Niektóre radiowozy są wyposażone w urządzenia które rozpoznają który radio CB było użyty a to sporo kosztuje. Coraz mniej kierowców ostrzega przed policją na zasadzie "a niech zapłaci"

Różnica 528.02.2017 13:18

To ci co mieli wizytówki policjantów w dowodach rejestracyjnych!
Zapraszam panów w mundurkach drogówki na obwodnicę, zrobiło się ciepło to idioci zaczęli popisówki!

Andrzej28.02.2017 9:54

Do mieszkaniec.kolejka do psychiatry?

Pokaż wszystkie opinie (11)